• 02 CZERWCA 2019 GODZ. 12:00
    • START: RYNEK / META: PARK PSZCZYŃSKI

 

AKCJA CHARYTATYWNA 2018

Dziękujemy wszystkim, którzy wspomogli naszą tegoroczną akcje charytatywną! Zbieraliśmy środki na leczenie i rehabilitację Kamilki i Wiktorii z Czarkowa – dziewczynek chorujących na porażenie mózgowe.


Dzięki Waszej hojności Śląsko-Małopolskie Stowarzyszenie Ubezpieczonych uzbierało na ten szczytny cel
4 449,83 zł !!!

Wsparcia na rzecz Kamilki udzieliła również Fundacja PKO Banku Polskiego przeznaczając 10 tysięcy zł!!
Dobrze jest pomagać 🙂

 

AKCJA CHARYTATYWNA 2017

Jak w latach ubiegłych, tak i tej edycji będzie towarzyszyła akcja charytatywna.

W tym roku biegniemy dla Karolinki ze Studzienic. W 2011 roku u Karolinki rozpoznano guza miednicy. Od tego czasu dziewczynka dzielnie walczy z chorobą, aby mogła być zdrowa, niezbędne jest kosztowne leczenie. Dzięki Fundacji PKO oraz zbiórce zorganizowanej w dniu biegu przez Śląsko Małopolskie Stowarzyszenie Ubezpieczonych będziemy mogli wesprzeć Karolinkę.

Zachęcamy wszystkich zarówno biegnących, jak i kibicujących do wsparcia naszej akcji charytatywnej. Naszych wolontariuszy z oznaczonymi puszkami będzie można spotkać na terenie imprezy w dniu biegu.

AKCJA CHARYTATYWNA 2016

Z ostatniej chwili!!!

Dokładnie przed chwilą zostały zliczone pieniądze jakie udało się zebrać podczas wczorajszej akcji dla Wiktorka z Wisły Wielkiej. W 9 puszkach, które krążyły między biegaczami znajdowało się 3.165, 18 zł oraz 1 Euro i 20 pensów

Wszystkim, którzy się włączyli w akcję serdecznie dziękujemy.

Jeżeli ktoś, miałby jeszcze ochotę wesprzeć Wiktorka, pieniądze można przekazywać na konto Fundacji Spina, której podopiecznym jest Wiktorek:

Nr konta: 66 1160 2202 0000 0002 0985 7176 z dopiskiem WIKTOR KOŚCIELNY

DZIĘKUJEMY!!!

zbiórka

 

 

Naszej imprezie biegowej towarzyszy również akcja charytatywna, której celem jest pomoc choremu dziecku z naszego regionu.

W tym roku biegniemy dla Wiktorka z Wisły Wielkiej. Ten niespełna dwuletni chłopczyk urodził się z przepukliną oponowo rdzeniową odcinka lędźwiowo- krzyżowego. Dodatkowo cierpi na bardzo rzadką chorobę genetyczną oraz niedosłuch obuuszny.

Dzięki Fundacji PKO, Wiktorek otrzyma środki na zakup niezbędnego sprzętu.

Natomiast na miejscu, w dniu imprezy, Śląsko Małopolskie Stowarzyszenie Ubezpieczonych zorganizuje zbiórkę z której pieniądze w całości zostaną przekazane na rehabilitację małego Wiktorka.

Zachęcamy wszystkich do wsparcia akcji charytatywnej. Naszych wolontariuszy z puszkami będzie można spotkać na terenie imprezy w  dniu biegu. Swój czynny udział w kwestowaniu zapowiedział również Prezes Carbo Asecura – Jacek Jucha.

 

Wiktorek

 

AKCJA CHARYTATYWNA 2015

W zeszłym roku dzięki pieniądzom przekazanym przez Fundację PKO BP oraz pomocy Stowarzyszenia Omnibus, jak i zbiórce jaka miała miejsce w dniu biegu, pomogliśmy Maciusiowi z Brzeźc, który choruje na czterokończynowe porażenie mózgowe wraz z padaczką lekoodporną. Zebrane oraz przekazane przez Fundację środki zostały przeznaczone na zakup nowego wózka.