• 02 CZERWCA 2019. ZAWODY ZAKOŃCZONE
    • DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ

 

 

Wyniki VIII edycji biegu dostępne są także tutaj: WYNIKI


Poniżej lista zawodników VIII edycji wraz z wynikami

 
  • 1.
    Słowik Marzena
    K 30-39
    Pszczyna
    --:--:--.--
    563
  • 2.
    Durok Paulina
    K 16-29
    Pszczyna
    --:--:--.--
    94
  • 3.
    Pawelska Kamila
    K 16-29
    Pszczyna
    SPOT Pszczyna
    --:--:--.--
    453
  • 4.
    Klaja Krzysztof
    M40
    Poręba Wielka
    8 baza lotnictwa transportowego
    --:--:--.--
    247
  • 5.
    Bielas Łukasz
    M30
    Tychy
    Nasfol
    --:--:--.--
    20
  • 6.
    Morawski Janusz
    M40
    Pszczyna
    Aktywna Puszczyna
    --:--:--.--
    389
  • 7.
    Pyć Andrzej
    M40
    Jasienica
    --:--:--.--
    507
  • 8.
    Węgrzyn Ewa
    K 30-39
    Ćwiklice
    Spot Pszczyna
    --:--:--.--
    696
  • 9.
    Piórko Iwona
    K 30-39
    Pszczyna
    --:--:--.--
    465
  • 10.
    Lukasek Anna
    K 30-39
    Kobielice
    --:--:--.--
    340
  • 11.
    Habczyńska Justyna
    K 40-49
    Katowice
    --:--:--.--
    168
  • 12.
    Adamczyk Tomek
    M30
    Tychy
    Ca Aktywni
    --:--:--.--
    2
  • 13.
    Rybski Jerzy
    M30
    Zabrzeg
    cp-medibed
    --:--:--.--
    525
  • 14.
    Siewierski Adam
    M40
    Tychy
    Team Papry
    --:--:--.--
    541
  • 15.
    Nowicka Monika
    K 30-39
    Tychy
    Team Papry
    --:--:--.--
    416
  • 16.
    Lech Dominika
    K 30-39
    Mysłowice
    --:--:--.--
    326
  • 17.
    Odrobina Patrycja
    K 30-39
    Sosnowiec
    --:--:--.--
    424
  • 18.
    Piwiszkis Barbara
    K 30-39
    Jastrzębie-Zdrój
    Kobiety Na 5+
    --:--:--.--
    467
  • 19.
    Szczyrbowski Piotr
    M60
    Rybnik
    --:--:--.--
    632
  • 20.
    Dzida Anna
    K 40-49
    Pszczyna
    --:--:--.--
    101
  • 21.
    Pradel Grzegorz
    M50
    Kraków
    Wojsko Polskie
    --:--:--.--
    497
  • 22.
    Bartosik Sebastian
    M30
    Wodzisław Śląski
    Forma Wodzisław Śląski
    --:--:--.--
    10
  • 23.
    Ostrowska Iwona
    K 40-49
    Tychy
    --:--:--.--
    435
  • 24.
    Szymański Andrzej Krzysztof
    M40
    Bielsko-Biała
    --:--:--.--
    651
  • 25.
    Czembor Agnieszka
    K 16-29
    Pszczyna
    --:--:--.--
    77
  • 26.
    Szczypka Alina
    K 30-39
    Pszczyna
    Spot Pszczyna
    --:--:--.--
    627
  • 27.
    Hajnas Anna
    K 40-49
    Pszczyna
    Spot Pszczyna
    --:--:--.--
    169
  • 28.
    Okoń Dariusz
    M40
    Pszczyna
    Pszczyna Biega
    --:--:--.--
    425
  • 29.
    Litwińska Bożena
    K 30-39
    Tychy
    BIEGNĘ BYLE DOBIEC
    --:--:--.--
    335
  • 30.
    Londzin Adam
    M30
    Zabrzeg
    --:--:--.--
    337
  • 31.
    Ruprich Agnieszka
    K 30-39
    Żory
    --:--:--.--
    524
  • 32.
    Rygiel Grzegorz
    M30
    Ligota
    szwagry team
    --:--:--.--
    527
  • 33.
    Śpiewak Marek
    M30
    Buczkowice
    --:--:--.--
    588
  • 34.
    Malcharek Kamila
    K 30-39
    Pszczyna
    --:--:--.--
    357
  • 35.
    Jabłoński Mateusz
    M16
    Zabrze
    Rockwell Automation
    --:--:--.--
    190
  • 36.
    Bieroński Tomasz
    M30
    Dankowice
    --:--:--.--
    23
  • 37.
    Kruczek Barbara
    K 40-49
    Mazańcowice
    --:--:--.--
    296
  • 38.
    Przygoda Aleksandra
    K 16-29
    Bielsko-Biała
    --:--:--.--
    504
  • 39.
    Folek Andrzej
    M30
    Pszczyna
    Pszczyna Biega
    --:--:--.--
    118
  • 40.
    Gacek Mariusz
    M30
    Pszczyna
    --:--:--.--
    125
  • 41.
    Pajonk Kinga
    K 16-29
    Wisła Wielka
    --:--:--.--
    442
  • 42.
    Tiebler Marlena
    K 30-39
    Łaziska Górne
    Kia Etrans STS Biegaton Mikołów
    --:--:--.--
    660
  • 43.
    Gawęda Leszek
    M40
    Pszczyna
    --:--:--.--
    131
  • 44.
    Piszczek Arkadiusz
    M40
    Pszczyna
    Re-Dent Team
    --:--:--.--
    466
  • 45.
    Kamrowska Anna
    K 30-39
    Pszczyna
    --:--:--.--
    226
  • 46.
    Powała Jakub
    M16
    Raszczyce
    --:--:--.--
    494
  • 47.
    Perlikowski Kamil
    M16
    Rybnik
    --:--:--.--
    455
  • 48.
    Przybyła Agata
    K 30-39
    Jankowice
    --:--:--.--
    502
  • 49.
    Bienioszek Krystian
    M60
    Żory
    --:--:--.--
    22
  • 50.
    Borowiec Ewelina
    K 30-39
    Goczałkowice-Zdrój
    --:--:--.--
    35
  • 51.
    Mikołajek Kamil
    M30
    Wilkowice
    HELLS_RUNNER
    --:--:--.--
    386
  • 52.
    Nycz Marcin
    M30
    Janowice
    512152583
    --:--:--.--
    421
  • 53.
    Cieszewski Damian
    M50
    Pszczyna
    --:--:--.--
    71
  • 54.
    Kucharska Ewa
    K 30-39
    Pszczyna
    CA Aktywni
    --:--:--.--
    308
  • 55.
    Gołębiewski Mirosław
    M50
    Rybnik
    CA Aktywni
    --:--:--.--
    146
  • 56.
    Jasnowska Edyta
    K 40-49
    Kobior
    --:--:--.--
    217
  • 57.
    Bugdoł Justyna
    K 40-49
    Rybnik
    --:--:--.--
    52
  • 58.
    Ferens Askaniusz
    M40
    Gilowice
    ING TECH POLAND
    --:--:--.--
    107
  • 59.
    Loska Anita
    K 50-59
    Piasek
    --:--:--.--
    338
  • 60.
    Kos Tomasz
    M40
    Bielsko-Biała
    Ultra Beskid Sport
    --:--:--.--
    278
  • 61.
    Ficek Hania
    K 40-49
    Jejkowice
    --:--:--.--
    108
  • 62.
    Kowalski Jacek
    M40
    Tychy
    Runhogs Tychy
    --:--:--.--
    283
  • 63.
    Rynkiewicz Tomasz
    M40
    Warszawa
    Giża Team
    --:--:--.--
    528
  • 64.
    Ficek Izabela
    K 30-39
    Jeleśnia
    --:--:--.--
    109
  • 65.
    Kucz-Kamenov Jolanta
    K 30-39
    Góra
    Po Woli do celu
    --:--:--.--
    309
  • 66.
    Helwing Karol
    M40
    Rybnik
    --:--:--.--
    175
  • 67.
    Zorychta Szymon
    M40
    Dzięgielów
    MDM NT sp. z o. o.
    --:--:--.--
    740
  • 68.
    Morkisz Krystian
    M40
    Katowice
    Hrmax Zory
    --:--:--.--
    390
  • 69.
    Lejkowski Sebastian
    M30
    Jastrzębie-Zdrój
    --:--:--.--
    328
  • 70.
    Szczyrba Bartłomiej
    M30
    Żor
    --:--:--.--
    630
  • 71.
    Świeca Marcin
    M40
    Górki Wielkie
    Fundacja Pomocy Goldenom Aurea
    --:--:--.--
    612
  • 72.
    Polok Robert
    M16
    Bielsko-Biała
    Awf Katowice
    --:--:--.--
    486
  • 73.
    Klamka Robert
    M40
    Pszczyna
    --:--:--.--
    248
  • 74.
    Prus Leszek
    M40
    Siemianowice Śląskie
    --:--:--.--
    500
  • 75.
    Lampa Adrian
    M16
    Częstochowa
    Kalinowski Team
    --:--:--.--
    322
  • 76.
    Lampa Artur
    M40
    Częstochowa
    Kalinowski Team
    --:--:--.--
    323
  • 77.
    Szczepańczyk Jolanta
    K 40-49
    Międzyrzecze Dolne
    --:--:--.--
    621
  • 78.
    Grądalski Tomasz
    M40
    Pszczyna
    Ca Aktywni
    --:--:--.--
    19
  • 79.
    Łacny Angelika
    K 30-39
    Brzeszcze
    5 Batalion Dowodzenia
    --:--:--.--
    343
  • 80.
    Kukliński Jakub
    M30
    Kraków
    Irun Maiden Team
    --:--:--.--
    314
  • 81.
    Jankowska-Konior Marta
    K 30-39
    Bielsko-Biała
    --:--:--.--
    209
  • 82.
    Lipka Krzysztof
    M16
    Jaworzno
    KB MCKiS Jaworzno
    --:--:--.--
    331
  • 83.
    Bajer Grzegorz
    M30
    Lubomia
    Dystans Lubomia
    --:--:--.--
    5
  • 84.
    Głód Jacek
    M40
    Bielsko-Biała
    rozBBiegane Komorowice
    --:--:--.--
    138
  • 85.
    Szczęśniak Przemysław
    M30
    Tychy
    --:--:--.--
    623
  • 86.
    Jakutowicz Tomasz
    M30
    Pszczyna
    MG SPORT
    --:--:--.--
    202
  • 87.
    Całus Dariusz
    M40
    Skoczów
    --:--:--.--
    57
  • 88.
    Macura Ewa
    K 50-59
    Żory
    HRmax Żory
    --:--:--.--
    354
  • 89.
    Koczur Monika
    K 40-49
    Kozy
    --:--:--.--
    265
  • 90.
    Jarczok Miłosz
    M30
    Ligota
    Do Porzygu OCR TEAM
    --:--:--.--
    210
  • 91.
    Wronowska Emilia
    K 40-49
    Bąków
    --:--:--.--
    720
  • 92.
    Dymanus Damian
    M30
    Balin
    parkrun Chrzanów
    --:--:--.--
    98
  • 93.
    Baksik Paweł
    M40
    Pszczyna
    --:--:--.--
    6
  • 94.
    Ratajczak Rafał
    M50
    Bielsko Biała
    --:--:--.--
    516
  • 95.
    Zych Bartosz
    M30
    Poręba
    --:--:--.--
    743
  • 96.
    Muszyński Piotr
    M40
    Bieruń
    --:--:--.--
    810
  • 97.
    Grzanka Mateusz
    M30
    --:--:--.--
    825
  • 98.
    Obukhouskyi Oleksii
    M16
    00:31:30.00
    837
  • 99.
    Veretskyi Pavlo
    M30
    00:31:36.00
    849
  • 100.
    Anonim Anonim
    M30
    00:31:54.00
    842
  • 101.
    Ciepłak Marcin
    M16
    Rybnik
    JA CIĘ KOCHAM A TY BIEGASZ
    00:32:05.00
    835
  • 102.
    Dimiccoli Roberto
    M30
    00:32:08.00
    812
  • 103.
    Nowak Andrzej
    M40
    Sosnowiec
    Cross Box Evolution
    00:34:06.00
    410
  • 104.
    Szreniawa Paweł
    M16
    00:34:29.00
    809
  • 105.
    Stachowicz Tomasz
    M30
    Zawada Olkusz
    KS Olkusz
    00:34:35.00
    590
  • 106.
    Bryś Piotr
    M40
    Świerczyniec
    Runhogs Tychy
    00:35:30.00
    44
  • 107.
    Koziarz Przemysław
    M16
    Jankowice
    Dont give up
    00:35:31.00
    285
  • 108.
    Hatala Paweł
    M30
    Bielsko-Biała
    00:35:31.00
    173
  • 109.
    Bulik Witold
    M50
    Gilowice
    Olimpijczyk Gilowice
    00:35:53.00
    54
  • 110.
    Kiliarska Valentyna
    K 16-29
    Nikolaev
    Lkb Rudnik
    00:35:55.00
    851
  • 111.
    Błaszczyk Zbigniew
    M60
    Częstochowa
    Niezrzeszony
    00:36:05.00
    26
  • 112.
    Lisicki Kamil
    M16
    Czechowice Dziedzice
    Joannie Runner Team
    00:36:21.00
    334
  • 113.
    Szymura Grzegorz
    M40
    Leszczyny
    Leszczyny
    00:36:27.00
    653
  • 114.
    Studnik Grzegorz
    M30
    Rybnik
    GlobalRun
    00:36:39.00
    608
  • 115.
    Sushkov Maksym
    M30
    00:36:39.00
    850
  • 116.
    Ślęzak Sylwia
    K 16-29
    Częstochowa
    1 Second Team
    00:36:45.00
    560
  • 117.
    Przybyła Przemek
    M40
    Cieszyn
    MDM NT TEAM
    00:36:51.00
    503
  • 118.
    Jagieła Adam
    M40
    Siemianowice Śląskie
    Krs Tkkf Jastrząb Ruda Śląska
    00:37:08.00
    195
  • 119.
    Golba Kasia
    K 30-39
    Katowice
    1second team /AZS AWF Katowice
    00:37:12.00
    846
  • 120.
    Zygma Kordian
    M16
    Ligota
    Johnnie Runner Team
    00:37:17.00
    744
  • 121.
    Urbaniak Witek
    M30
    Czechowice-Dziedzice
    Rozbiegamy To-Miasto - Czechowiece-Dziedzice
    00:37:24.00
    682
  • 122.
    Knesz Marek
    M50
    Jejkowice
    00:37:40.00
    258
  • 123.
    Jachimczyk Aleksandra
    K 30-39
    Chrzanów
    parkrun Chrzanów
    00:37:42.00
    194
  • 124.
    Adamski Robert
    M30
    Bieruń
    Brykająca Grupa Biegowa
    00:37:49.00
    3
  • 125.
    Michalski Alan
    M30
    Bielsko-Biała
    00:37:51.00
    382
  • 126.
    Kindler Piotr
    M40
    Świętochłowice
    KILLLER RUN TEAM - IBteam
    00:38:03.00
    245
  • 127.
    Ochman Paweł
    M30
    Gliwice
    Future Processing Running Team
    00:38:09.00
    423
  • 128.
    Moskwa Sławomir
    M30
    Jawiszowice
    Speed Team Brzeszcze
    00:38:15.00
    392
  • 129.
    Firla Arkadiusz
    M40
    Cieszyn
    MDM NT TEAM
    00:38:17.00
    113
  • 130.
    Mendecka Michalina
    K 16-29
    Łaziska Górne
    MOSiR Łaziska Górne/1 Second Team
    00:38:26.00
    378
  • 131.
    Lubrich Maciej
    M16
    Katowice
    00:38:34.00
    339
  • 132.
    Kurcius Grzegorz
    M30
    Rybnik
    RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
    00:38:36.00
    318
  • 133.
    Wrzesiński Rafał
    M16
    Tychy
    Sts Biegaton Mikołów - Kia Etrans
    00:38:37.00
    724
  • 134.
    Piechaczek Jacek
    M40
    Jastrzębie-Zdrój
    Inżynieria Biegania Team
    00:38:42.00
    459
  • 135.
    Petkiewicz Tomasz
    M30
    Mikołów
    Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów
    00:38:46.00
    456
  • 136.
    Dziarski Wiesław
    M60
    Rybnik
    ERBUD Rybnik
    00:38:52.00
    100
  • 137.
    Żerdka Michał
    M30
    Bieruń
    Viking Traning Center / Brykająca Grupa Biegowa
    00:38:57.00
    736
  • 138.
    Krowiak Jacek
    M40
    Pawłowice
    Klub Biegacza Fartlek
    00:38:57.00
    295
  • 139.
    Krzemień Krzysztof
    M16
    Maków
    00:38:59.00
    300
  • 140.
    Długosz Agata
    K 30-39
    Tychy
    Nessi Team
    00:39:03.00
    84
  • 141.
    Sokolowski Karol
    M30
    Tychy
    00:39:17.00
    576
  • 142.
    Tokarewicz Damian
    M30
    Zebrzydowice
    Zebry
    00:39:22.00
    661
  • 143.
    Teplicki Andrzej
    M30
    Bielsko-Biała
    Rozbbiegane Komorowce
    00:39:25.00
    658
  • 144.
    Kłaptocz Marek
    M30
    Czechowice-Dziedzice
    00:39:27.00
    256
  • 145.
    Wrzesiński Andrzej
    M50
    Tychy
    Sts Biegaton Mikołów - Kia Etrans
    00:39:32.00
    723
  • 146.
    Knopek Bartłomiej
    M30
    Bieruń
    00:39:34.00
    259
  • 147.
    Ryszka Michal
    M30
    Wodzislaw Slaski
    Felder Team
    00:39:36.00
    530
  • 148.
    Krawczyk Jacek
    M40
    Radostowice
    Spot Pszczyna
    00:39:37.00
    292
  • 149.
    Pater Wojciech
    M30
    Tychy
    La Deliziosa Tychy
    00:39:39.00
    452
  • 150.
    Lachowska Magdalena
    K 40-49
    00:39:41.00
    803
  • 151.
    Gregorczyk Marcin
    M40
    Mikołów
    Kia Etrans Sts Biegaton Mikołów
    00:39:45.00
    157
  • 152.
    Urbanek Zbyszek
    M40
    Pszczyna
    Anilewe, Diwad, Limak
    00:39:46.00
    681
  • 153.
    Kozik Damian
    M30
    Żory
    HRmax Żory
    00:39:54.00
    287
  • 154.
    Krawczyk Przemek
    M30
    Chorzów
    00:39:55.00
    293
  • 155.
    Stec Jerzy
    M50
    Zabrze
    Urząd Miejski Zabrze
    00:39:58.00
    597
  • 156.
    Piwoński Michał
    M40
    Łaziska Górne
    00:39:59.00
    468
  • 157.
    Moś Mateusz
    M30
    Jasienica
    00:40:03.00
    391
  • 158.
    Gwóźdź Andrzej
    M50
    Wola
    poWoli do Celu
    00:40:04.00
    167
  • 159.
    Skrudlik Leszek
    M30
    Chorzów
    FEBYS
    00:40:09.00
    555
  • 160.
    Konsek Paweł
    M16
    Żory
    Żory-Kleszczówka
    00:40:10.00
    273
  • 161.
    Klimczak Piotr
    M16
    Balin
    00:40:15.00
    251
  • 162.
    Klyszcz Paweł
    M16
    00:40:19.00
    815
  • 163.
    Opiełka Rafał
    M50
    Pszczyna
    -
    00:40:24.00
    433
  • 164.
    Bujok Piotr
    M16
    Sosnowiec
    00:40:25.00
    53
  • 165.
    Kasiowniak Błażej
    M16
    Bielsko-Biała
    00:40:27.00
    232
  • 166.
    Banert Filip
    M16
    00:40:41.00
    844
  • 167.
    Brych-Pająk Ewa
    K 40-49
    Częstochowa
    JKLA JAWOR JAWORZNO
    00:40:45.00
    42
  • 168.
    Suchan Michał
    M30
    Kraków
    Podwawelskie KSC
    00:40:47.00
    610
  • 169.
    Kalinowski Zbigniew
    M30
    Częstochowa
    JKLA JAWOR JAWORZNO
    00:40:48.00
    224
  • 170.
    Łuszcz Konrad
    M16
    Będzin
    #GrodziecRun
    00:40:50.00
    350
  • 171.
    Kolomiiets Khzystyna
    K 16-29
    00:40:54.00
    838
  • 172.
    Woźniak Adam
    M40
    Mikołów
    STS BIEGATON MIKOŁÓW
    00:40:56.00
    716
  • 173.
    Szwec Paweł
    M30
    Tychy
    Uliczny Biegacz
    00:41:03.00
    645
  • 174.
    Latusek Michał
    M16
    00:41:03.00
    847
  • 175.
    Dybczyńska Jadwiga
    K 30-39
    Górki Wielkie
    LKS POGÓRZE
    00:41:07.00
    96
  • 176.
    Węglarczyk Krzysztof
    M40
    Wodzisław Śląski
    Forma Wodzisław Śląski
    00:41:09.00
    695
  • 177.
    Misztal Kamil
    M30
    Gliwice
    00:41:13.00
    388
  • 178.
    Pogonowski Marcin
    M40
    Orzesze
    00:41:16.00
    483
  • 179.
    Jasek Tadeusz
    M60
    Radziechowy
    PZLAM
    00:41:16.00
    214
  • 180.
    Górczak Andrzej
    M40
    Goczałkowice-Zdrój
    00:41:17.00
    149
  • 181.
    Krzuś Michał
    M16
    Czechowice-Dziedzice
    Rozbiegamytomiasto-Czechowice-Dziedzice
    00:41:20.00
    301
  • 182.
    Kiełbasiński Andrzej
    M30
    Pszczyna
    00:41:20.00
    240
  • 183.
    Wróblewski Zbigniew
    M40
    Twardorzeczka
    00:41:24.00
    717
  • 184.
    Bielińska Monika
    K 30-39
    Przyszowice
    00:41:28.00
    21
  • 185.
    Wasztyl Tomasz
    M50
    Bielsko-Biala
    00:41:29.00
    691
  • 186.
    Tulaja Tomek
    M30
    Pszczyna
    00:41:33.00
    673
  • 187.
    Walencik Jan
    M16
    Pszczyna
    PKO BP
    00:41:35.00
    688
  • 188.
    Zaczyk Marcin
    M40
    Chorzów
    00:41:40.00
    734
  • 189.
    Tomczyk Piotr Czesław
    M30
    Piasek
    Wild Runners Club
    00:41:42.00
    665
  • 190.
    Lesik Krzysztof
    M40
    Wodzisław Śląski
    Forma Wodzisław Śląski
    00:41:42.00
    330
  • 191.
    Grucel Damian
    M30
    Jastrzębie-Zdrój
    KS M.e.t.a.
    00:41:43.00
    158
  • 192.
    Spyra Zdzisław
    M40
    Pszczyna
    Śląska Oficyna Drukarska
    00:41:48.00
    589
  • 193.
    Sakrajecki Andrzej
    M30
    Czechowice-Dziedzice
    Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice
    00:41:51.00
    533
  • 194.
    Żur Marek
    M40
    Łąka
    Kac Runners
    00:41:52.00
    742
  • 195.
    Opuchlik Tomasz
    M30
    Studzienice
    Aktywna Pszczyna Runners Team
    00:41:56.00
    824
  • 196.
    Pietroszek Rafał
    M16
    Strumień
    Aktywna Pszczyna RT //BRUBECK TEAM
    00:41:57.00
    462
  • 197.
    Roehrich Krzysztof
    M30
    Łąka
    Szwagry Team Pszczyna
    00:42:05.00
    519
  • 198.
    Mańdok Łukasz
    M16
    Łaziska Górne
    MOSiR Łaziska Górne
    00:42:05.00
    363
  • 199.
    Smyczek Bartosz
    M30
    Rybnik
    Kilometrożerca
    00:42:06.00
    566
  • 200.
    Kubica Bartosz
    M40
    Wisła Wielka
    00:42:06.00
    303
  • 201.
    Treliński Mariusz
    M40
    Pszczyna
    Pszczyna biega
    00:42:08.00
    669
  • 202.
    Serafin Dariusz
    M50
    Wisła Mała
    Klub Biegacza Fartlek
    00:42:08.00
    540
  • 203.
    Jaromin Błazej
    M40
    Rudołtowice
    Spot Pszczyna
    00:42:08.00
    211
  • 204.
    Pytlarz Michał
    M16
    Łodygowice
    00:42:20.00
    510
  • 205.
    Golonka Marek
    M40
    Mysłowice
    00:42:21.00
    145
  • 206.
    Szendera Józef
    M30
    Studzionka
    00:42:25.00
    634
  • 207.
    Klimkowski Mariusz
    M40
    Tychy
    Skipper
    00:42:31.00
    252
  • 208.
    Kościelny Piotr
    M30
    Wisla Wielka
    00:42:32.00
    279
  • 209.
    Cupiał Jacek
    M40
    Imielin
    00:42:33.00
    73
  • 210.
    Krzus Grzegorz
    M30
    Godziszka
    Sol-drew
    00:42:41.00
    827
  • 211.
    Wojtas Arkadiusz
    M40
    Wola
    PoWoliDoCelu
    00:42:50.00
    712
  • 212.
    Kuczera Paweł
    M16
    Świerklany
    00:42:51.00
    310
  • 213.
    Jarosz Marek
    M30
    00:42:51.00
    801
  • 214.
    Skrabarczyk Wiesław
    M30
    Wola
    PoWoli do Celu
    00:42:57.00
    551
  • 215.
    Figołuszka Dawid
    M30
    Jankowice
    00:42:59.00
    112
  • 216.
    Stolecki Grzegorz
    M30
    Chełm Śląski
    TRUCHTACZ MYSŁOWICE
    00:43:01.00
    601
  • 217.
    Ubda Łukasz
    M30
    Cieszyn
    MDM NT TEAM
    00:43:04.00
    678
  • 218.
    Pszczółka Józef
    M60
    Kęty
    MKS Tempo Kęty
    00:43:06.00
    505
  • 219.
    Jastrzemski Adam
    M30
    Kobiór
    1983
    00:43:17.00
    218
  • 220.
    Adamczewski Waldemar
    M50
    Jastrzębie-Zdrój
    Klub biegacza fartlek
    00:43:18.00
    1
  • 221.
    Brudny Grzegorz
    M40
    Pszczyna
    00:43:20.00
    41
  • 222.
    Trzaska Wojciech
    M16
    Siemianowice Śląskie
    Rockwell Automation
    00:43:23.00
    671
  • 223.
    Szwed Renata
    K 40-49
    Czechowice-Dzedzice
    ZF
    00:43:26.00
    646
  • 224.
    Wielopolski Michał
    M16
    Bielsko-Biała
    00:43:28.00
    701
  • 225.
    Sakrajecki Remigiusz
    M30
    Czechowice-Dziedzice
    Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice
    00:43:33.00
    534
  • 226.
    Karpiński Robert
    M40
    Bielsko-Biała
    FC Barcelona Team
    00:43:34.00
    230
  • 227.
    Tessmer Tomasz
    M16
    Wola
    00:43:41.00
    659
  • 228.
    Wroński Artur
    M30
    Tychy
    COIG SA Business Intelligence TEAM
    00:43:42.00
    721
  • 229.
    Rafalski Adam
    M30
    Bieruń
    00:43:45.00
    513
  • 230.
    Żuczek Patryk
    M30
    Tychy
    RUNHOGS TYCHY
    00:43:48.00
    741
  • 231.
    Czarniecki Paweł
    M30
    Jasienica
    00:43:51.00
    76
  • 232.
    Kocurek Łukasz
    M30
    Suszec
    Suszec
    00:44:01.00
    264
  • 233.
    Wrożyna Mariusz
    M30
    Pszczyna
    00:44:02.00
    722
  • 234.
    Skrobol Ania
    K 30-39
    Jankowice
    00:44:06.00
    553
  • 235.
    Strządała Michał
    M40
    Studzionka
    Rst
    00:44:10.00
    606
  • 236.
    Krzczuk Benedykt
    M50
    Tychy
    00:44:14.00
    299
  • 237.
    Kraus Kajetan
    M30
    Pszczyna
    00:44:17.00
    290
  • 238.
    Tomczyk Lesław
    M50
    Cieszyn
    Olza Cieszyn
    00:44:21.00
    664
  • 239.
    Rzepka Paweł
    M16
    Rybnik
    00:44:21.00
    532
  • 240.
    Reclik Łukasz
    M30
    Pszczyna
    00:44:27.00
    517
  • 241.
    Stosio Szymon
    M16
    Frydek
    00:44:33.00
    604
  • 242.
    Jabłonka Zbigniew
    M40
    Szczejkowice
    00:44:34.00
    189
  • 243.
    Porczyńska Patrycja
    K 30-39
    Pszczyna
    SPOT Pszczyna
    00:44:34.00
    487
  • 244.
    Łatka Łukasz
    M30
    00:44:34.00
    823
  • 245.
    Matyszkowicz Adam
    M30
    Bieruń
    00:44:38.00
    373
  • 246.
    Latusek Szymon
    M16
    Wola
    Uam poznań
    00:44:39.00
    324
  • 247.
    Martowski Przemysław
    M30
    Zabrze
    PO ROBOCIE
    00:44:44.00
    370
  • 248.
    Szczerbiak Krzysztof
    M50
    Skwierzyna
    35SdrOP
    00:44:45.00
    622
  • 249.
    Bodnar Anna
    K 30-39
    Cieszyn
    1LIGA team
    00:44:50.00
    28
  • 250.
    Burakowski Kazimierz
    M50
    Tychy
    00:44:53.00
    55
  • 251.
    Bratek Tomasz
    M40
    00:44:58.00
    853
  • 252.
    Gaża Tomasz
    M30
    Pszczyna
    00:45:01.00
    136
  • 253.
    Niemiec Mirek
    M50
    Cieszyn
    00:45:11.00
    408
  • 254.
    Markowicz Dawid
    M16
    Czechowice-Dziedzice
    Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice 🙂
    00:45:11.00
    368
  • 255.
    Dudzik Sebastian
    M30
    Mazańcowice
    00:45:12.00
    92
  • 256.
    Sznapka Piotr
    M30
    Orzesze
    Rockwell Automation
    00:45:30.00
    639
  • 257.
    Bućko Marcin
    M40
    Jastrzębie-Zdrój
    Klub Biegacza Fartlek
    00:45:35.00
    48
  • 258.
    Korbut Mirosław
    M40
    Chrzanów
    parkrun Chrzanów
    00:45:35.00
    275
  • 259.
    Fojcik Klaudiusz
    M40
    Cieszyn
    00:45:35.00
    116
  • 260.
    Kołeczko Grzegorz
    M40
    Łąka
    Inger Pszczyna
    00:45:37.00
    839
  • 261.
    Biel Fabian
    M16
    Bielsko-Biała
    HEADSTRONG BIELSKO
    00:45:38.00
    15
  • 262.
    Oziębło Rafał
    M30
    Chorzów
    Rockwell Automation
    00:45:41.00
    439
  • 263.
    Pieczka Monika
    K 30-39
    Rybnik
    Ja Cię kocham a Ty biegasz
    00:45:41.00
    461
  • 264.
    Tverdokhlib Mykola
    M16
    Okhtyrka
    00:45:44.00
    674
  • 265.
    Romański Bartłomiej
    M30
    Jawiszowice
    00:45:45.00
    521
  • 266.
    Tomaszek Piotr
    M40
    Leszczyny
    00:45:58.00
    663
  • 267.
    Baron Tomasz
    M30
    Bieruń
    00:46:00.00
    9
  • 268.
    Gabrysiak Marek
    M40
    Pszczyna
    00:46:08.00
    123
  • 269.
    Oszek Paweł
    M16
    Jankowice
    00:46:10.00
    438
  • 270.
    Nowrotek Celina
    K 16-29
    Sosnowiec
    Biegam, by więcej jeść
    00:46:15.00
    419
  • 271.
    Chrapkiewicz Marek
    M30
    Pszczyna
    Szwagry Team Pszczyna
    00:46:18.00
    64
  • 272.
    Bebek Marcin
    M30
    Bielsko-Biała
    00:46:23.00
    11
  • 273.
    Bugdol Zbigniew
    M16
    Rybnik
    00:46:26.00
    51
  • 274.
    Kiełbasiński Arkadiusz
    M30
    Pszczyna
    Pszczyna biega
    00:46:27.00
    241
  • 275.
    Kubica Maciej
    M30
    Pszczyna
    00:46:28.00
    304
  • 276.
    Herman Anna
    K 40-49
    Siemianowice Śląskie
    Runonline Team
    00:46:32.00
    177
  • 277.
    Śliwka Arkadiusz
    M40
    Cieszyn
    Olza Cieszyn
    00:46:36.00
    561
  • 278.
    Kuśka Marcin
    M30
    Katowice
    Rockwell Automation
    00:46:37.00
    319
  • 279.
    Szproch Wojciech
    M30
    Zabrze
    Karetki Na Mecie Team
    00:46:40.00
    641
  • 280.
    Papała Leszek
    M50
    Łaziska Górne
    00:46:40.00
    448
  • 281.
    Bury Szymon
    M16
    Andrychów
    00:46:40.00
    828
  • 282.
    Witala Grzegorz
    M40
    Czarków
    00:46:43.00
    706
  • 283.
    Szydłowski Waldemar
    M40
    Tychy
    Biegnę Byle Dobiec
    00:46:46.00
    650
  • 284.
    Litwiński Sławomir
    M30
    Tychy
    BIEGNĘ BYLE DOBIEC
    00:46:46.00
    336
  • 285.
    Grzyb Leszek
    M30
    Łąka
    KAC RUNNERS
    00:46:47.00
    165
  • 286.
    Marek Rafał
    M40
    Goczałkowice-Zdrój
    Kac Runners
    00:46:48.00
    365
  • 287.
    Durok Wojciech
    M40
    Jankowice
    KAC RUNNERS
    00:46:48.00
    95
  • 288.
    Szweda Krzysztof
    M30
    Pszczyna
    Esa team
    00:46:51.00
    647
  • 289.
    Gutek Jakub
    M30
    Pszczyna
    00:46:52.00
    166
  • 290.
    Sebastian Łukasz
    M30
    Zabrze
    00:46:54.00
    539
  • 291.
    Wielopolski Łukasz
    M16
    Bielsko-Biała
    00:46:55.00
    700
  • 292.
    Wojdat Robert
    M40
    Żory
    Drużyna Szpiku
    00:46:56.00
    711
  • 293.
    Podlejski Tadeusz
    M40
    Olkusz
    00:46:56.00
    480
  • 294.
    Foks Marcin
    M30
    Pielgrzymowice
    Tata Wilczka
    00:47:05.00
    117
  • 295.
    Mężyk Dawid
    M30
    Pszczyna
    00:47:08.00
    381
  • 296.
    Podbioł Zbigniew
    M40
    Jankowice
    Jankofans Myto
    00:47:09.00
    477
  • 297.
    Wiśniewski Szymon
    M40
    Rudziczka
    00:47:13.00
    705
  • 298.
    Kasperek Marcin
    M30
    Ćwiklice
    00:47:18.00
    233
  • 299.
    Suska Łukasz
    M30
    Bieruń
    00:47:21.00
    611
  • 300.
    Jucha Miłosz
    M16
    Goczałkowice Zdrój
    CA Broker/CA Aktywni
    00:47:23.00
    88
  • 301.
    Janica Michał
    M16
    Bielsko-Biała
    00:47:32.00
    204
  • 302.
    Skrobol Adam
    M40
    Łąka
    Topo Atlhetic
    00:47:37.00
    552
  • 303.
    Wala Adam
    M30
    Pszczyna
    00:47:37.00
    684
  • 304.
    Skorupa Adam
    M40
    Zabrze
    Miraz Race Team
    00:47:39.00
    547
  • 305.
    Szaflik Piotr
    M30
    Pszczyna
    Banert Team
    00:47:39.00
    615
  • 306.
    Szałaś Anna
    K 30-39
    Wielkie Drogi
    00:47:40.00
    617
  • 307.
    Puda Krzysztof
    M40
    Jeleśnia
    00:47:46.00
    506
  • 308.
    Buda Michał
    M40
    Pszczyna
    PSZCZYNA BIEGA
    00:47:47.00
    50
  • 309.
    Donigiewicz Ewa
    K 30-39
    Tychy
    00:47:48.00
    86
  • 310.
    Kolonko Roksana
    K 16-29
    Międzyrzecze
    Speed Team Brzeszcze
    00:47:49.00
    268
  • 311.
    Pożoga Patryk
    M16
    Pszczyna
    Pszczyna Biega
    00:47:50.00
    496
  • 312.
    Wyszyński Leszek
    M30
    Poręba
    00:47:52.00
    731
  • 313.
    Zabrzecki Paweł
    M30
    Pszczyna
    ZABUŚ TEAM
    00:47:55.00
    733
  • 314.
    Cieślikiewicz Michał
    M30
    Dąbrowa Górnicza
    00:47:55.00
    70
  • 315.
    Stasiak Mirosław
    M30
    Gliwice
    Rockwell Automation
    00:47:56.00
    594
  • 316.
    Bielak Michał
    M30
    Bytom
    PKO Bank Polski
    00:47:57.00
    18
  • 317.
    Krawczyński Sławomir
    M40
    Pszczyna
    00:47:58.00
    294
  • 318.
    Stosio Ryszard
    M50
    Frydek
    00:48:00.00
    603
  • 319.
    Łaskarzewski Piotr
    M40
    Bielsko-Biała
    00:48:00.00
    345
  • 320.
    Pypłacz Wojciech
    M40
    Mysłowice
    00:48:00.00
    508
  • 321.
    Bogucki Michał
    M40
    Pszczyna
    00:48:02.00
    30
  • 322.
    Szydlak Wojciech
    M40
    Pszczyna
    Magna Formpol Running Team/Pszczyna Biega
    00:48:02.00
    648
  • 323.
    Stalmach Sławomir
    M30
    Łąka
    Pszczyna Biega
    00:48:05.00
    591
  • 324.
    Jabłonka Kacper
    M16
    Szczejkowice
    00:48:09.00
    188
  • 325.
    Kułacz Wiesław
    M40
    Golasowice
    00:48:09.00
    317
  • 326.
    Nowak Marcin
    M16
    Pszczyna
    Real Madryt
    00:48:09.00
    414
  • 327.
    Borowiec Lucjan
    M40
    Borowa
    00:48:12.00
    36
  • 328.
    Sołtysik Kacper
    M16
    Rokitno
    00:48:12.00
    581
  • 329.
    Marcisz Karol
    M16
    Szczekociny
    00:48:12.00
    364
  • 330.
    Indeka Wojciech
    M50
    Rudołtowice
    00:48:13.00
    186
  • 331.
    Wawrzyczek Zbigniew
    M30
    Łąka
    00:48:19.00
    694
  • 332.
    Kwaśny Ewelina
    K 16-29
    Cz-Dz
    biegam sobie
    00:48:20.00
    320
  • 333.
    Jakubczyk Jacek
    M40
    Chorzów
    CONTANTE
    00:48:24.00
    199
  • 334.
    Łatka Marek
    M40
    Rudziczka
    00:48:24.00
    346
  • 335.
    Łecki Andrzej
    M30
    Kety
    KoperTeam
    00:48:24.00
    347
  • 336.
    Bogus Łukasz
    M40
    Bieruń
    00:48:30.00
    31
  • 337.
    Kazek Sebastian
    M30
    Katowice
    00:48:31.00
    236
  • 338.
    Krywult Mirosław
    M60
    Bielsko-Biała
    JKS-SKS KOMOROWICE
    00:48:32.00
    298
  • 339.
    Mika Łukasz
    M30
    Jastrzębie-Zdrój
    00:48:32.00
    384
  • 340.
    Frey Krzysztof
    M40
    Czechowice Dziedzice
    00:48:34.00
    121
  • 341.
    Pronobis Marek
    M40
    Bystra
    Bwm Team
    00:48:36.00
    499
  • 342.
    Sałata Marcin
    M30
    Hecznarowice
    00:48:44.00
    538
  • 343.
    Kiełkowska Maria
    K 30-39
    Pszczyna
    00:48:46.00
    242
  • 344.
    Stokłosa Krzysztof
    M40
    Pszczyna
    00:48:47.00
    599
  • 345.
    Sojka Wojciech
    M40
    Jankowice
    Patykiem pisane
    00:48:49.00
    575
  • 346.
    Janko Kamil
    M30
    Międzyrzecze Dolne
    00:48:51.00
    206
  • 347.
    Klimowicz Sylwester
    M40
    Sztum
    Amator
    00:48:54.00
    253
  • 348.
    Fałowska Sonia
    K 16-29
    Andrychów
    00:48:55.00
    105
  • 349.
    Nowak Dawid
    M16
    Wisła Wielka
    00:48:56.00
    411
  • 350.
    Pawelski Krzysztof
    M30
    Cieszyn
    MDM NT TEAM
    00:48:56.00
    454
  • 351.
    Hanczar Adrian
    M30
    Pszczyna
    00:48:57.00
    171
  • 352.
    Broda Tomasz
    M30
    Wola
    00:48:59.00
    38
  • 353.
    Frej Adam
    M30
    Łąka
    00:49:01.00
    119
  • 354.
    Stasiczek Stanisław
    M40
    Pszczyna
    00:49:01.00
    595
  • 355.
    Klukowski Marek
    M40
    Katowice
    00:49:04.00
    255
  • 356.
    Sokół Erland
    M40
    Zabrzeg
    00:49:05.00
    577
  • 357.
    Drozd Radosław
    M30
    Częstochowa
    00:49:05.00
    89
  • 358.
    Gawlas Jan
    M50
    Jastrzębie
    00:49:06.00
    135
  • 359.
    Olesiak Franciszek
    M40
    Mikołów
    Miraz Race Team
    00:49:08.00
    428
  • 360.
    Mazur Piotr
    M50
    Piekary Śląskie
    00:49:10.00
    375
  • 361.
    Trepka Rafał
    M30
    Czechowice-Dziedzice
    00:49:11.00
    670
  • 362.
    Caputa Jarosław
    M30
    Kraków
    00:49:12.00
    60
  • 363.
    Gabrysz Marek
    M50
    Pszczyna
    00:49:13.00
    124
  • 364.
    Kierski Dariusz
    M50
    Pszczyna
    00:49:19.00
    243
  • 365.
    Nogaj Piotr
    M40
    Tychy
    UNT
    00:49:19.00
    409
  • 366.
    Oleszkiewicz Artur
    M40
    Bielsko-Biala
    00:49:19.00
    430
  • 367.
    Kozioł Michał
    M16
    Katowice
    00:49:20.00
    288
  • 368.
    Sobuś Piotr
    M40
    Czechowice-Dziedzice
    ZF
    00:49:22.00
    574
  • 369.
    Kałuża Tomasz
    M40
    Tychy
    Magna Formpol Running Team
    00:49:29.00
    225
  • 370.
    Żelech Grzegorz
    M30
    00:49:32.00
    805
  • 371.
    Ryszczyk Adam
    M30
    Rybnik
    Run2Befree
    00:49:39.00
    529
  • 372.
    Indeka Jacek
    M50
    Studzionka
    Rodzinka
    00:49:40.00
    183
  • 373.
    Bezwiński Piotrek
    M30
    Pszczyna
    koko dżambo i do przodu!
    00:49:41.00
    12
  • 374.
    Indeka Michał
    M16
    Studzionka
    Rodzinka
    00:49:41.00
    185
  • 375.
    Szul Józef
    M60
    Żory
    00:49:46.00
    643
  • 376.
    Stuchnik Magdalena
    K 30-39
    00:49:48.00
    829
  • 377.
    Kuczera Tadeusz
    M50
    Świerklany
    00:49:56.00
    311
  • 378.
    Krzystolik Adam
    M16
    Pszczyna
    Banert Team
    00:49:57.00
    302
  • 379.
    Wielgat-Kojdecka Magdalena
    K 30-39
    Tychy
    00:49:57.00
    699
  • 380.
    Wycisk Tomasz
    M40
    Pszczyna
    Wolny elektron
    00:50:00.00
    726
  • 381.
    Jasiński Krzysztof
    M16
    Świerczyniec
    WILD RUNNERS CLUB
    00:50:03.00
    215
  • 382.
    Borgosz Sebastian
    M16
    Pszczyna
    00:50:05.00
    34
  • 383.
    Kubis Witold
    M40
    Czarków
    Rodzina
    00:50:07.00
    307
  • 384.
    Soloch Pko Bank Polski S.a. Bartłomiej
    M30
    Goczałkowice-Zdrój
    00:50:08.00
    579
  • 385.
    Kowalski Robert
    M16
    Pszczyna
    UBS Running Team Kraków
    00:50:14.00
    284
  • 386.
    Burek Dawid
    M30
    Kraków
    00:50:17.00
    56
  • 387.
    Bryła Bogusław
    M40
    Czarków
    00:50:17.00
    43
  • 388.
    Ficek Krzysztof
    M30
    Piasek
    Zieltrans
    00:50:20.00
    110
  • 389.
    Kincer Łukasz
    M30
    Bieruń
    00:50:22.00
    244
  • 390.
    Heród Mirosław
    M30
    Oświęcim
    ZAMEL
    00:50:29.00
    178
  • 391.
    Domagała Kornelia
    K 30-39
    Rudzica
    00:50:30.00
    85
  • 392.
    Panz Krzysztof
    M30
    Gliwice
    ROCKWELL AUTOMATION 2ND
    00:50:31.00
    447
  • 393.
    Noworyta Artur
    M16
    Bojszowy Nowe
    00:50:38.00
    417
  • 394.
    Kobrzyńska Karolina
    K 16-29
    Radlin
    AZYL
    00:50:45.00
    262
  • 395.
    Borowski Jarosław
    M50
    Brzeszcze
    Zadyszka Oświęcim
    00:50:45.00
    37
  • 396.
    Hipner Marcin
    M30
    Babice
    SPOT Pszczyna
    00:50:52.00
    180
  • 397.
    Furmaniuk Artur
    M40
    Cieszyn
    00:50:53.00
    122
  • 398.
    Kwaśny Krzysztof
    M50
    Czechowice Dziedzice
    biegam sobie
    00:50:55.00
    321
  • 399.
    Goławska Ewa
    K 30-39
    Ornontowice
    00:50:58.00
    802
  • 400.
    Szymański Mariusz
    M30
    Rokitno Szlacheckie
    00:51:01.00
    652
  • 401.
    Biela Marek
    M30
    00:51:01.00
    832
  • 402.
    Kobiela Paweł
    M30
    Góra
    00:51:03.00
    261
  • 403.
    Czernek Michał
    M40
    Goczalkowice
    00:51:03.00
    78
  • 404.
    Musioł Grzegorz
    M40
    Czerwionka-Leszczyny
    Opel Active Team
    00:51:10.00
    402
  • 405.
    Hyba Piotr
    M30
    Kobiór
    00:51:10.00
    182
  • 406.
    Niedźwiedź Marcin
    M16
    Góra
    00:51:11.00
    406
  • 407.
    Masztalska Joanna
    K 16-29
    Zabrze
    00:51:12.00
    371
  • 408.
    Siwiec Tomasz
    M16
    Mysłowice
    00:51:16.00
    545
  • 409.
    Bilinski Marcin
    M30
    Pszczyna
    00:51:16.00
    25
  • 410.
    Szałaś Maciej
    M30
    Wielkie Drogi
    00:51:18.00
    618
  • 411.
    Łapa Piotr
    M40
    Pszczyna
    Pszczyna Biega
    00:51:21.00
    333
  • 412.
    Niemczyk Krzysztof
    M30
    Tychy
    00:51:27.00
    407
  • 413.
    Kępka Bartosz
    M16
    Pszczyna
    REAL MADRYT
    00:51:28.00
    237
  • 414.
    Fliś Łukasz
    M16
    Pszczyna
    Fulfill Dreams Team Pszczyna
    00:51:31.00
    114
  • 415.
    Mendrok Mateusz
    M16
    Pszczyna
    00:51:31.00
    380
  • 416.
    Nowak Michał
    M16
    Bibice
    Michał Nowak
    00:51:36.00
    415
  • 417.
    Mrozik Dariusz
    M30
    Bojszowy
    Bojszowy
    00:51:38.00
    395
  • 418.
    Wrona Dariusz
    M16
    Piasek
    00:51:39.00
    718
  • 419.
    Wolny Krzysztof
    M30
    Katowice
    Smart
    00:51:44.00
    821
  • 420.
    Hanasiewicz Paweł
    M16
    Przemyśl
    00:51:45.00
    170
  • 421.
    Borek Paweł
    M16
    Kraków
    -
    00:51:46.00
    33
  • 422.
    Szperka Leszek
    M40
    Czechowice-Dziedzice
    Sigit
    00:51:49.00
    640
  • 423.
    Białoń Marek
    M30
    00:51:58.00
    845
  • 424.
    Herzyk Adam
    M50
    Bielsko-Biała
    00:51:59.00
    179
  • 425.
    Bućkowski Kamil
    M16
    Radlin
    00:51:59.00
    49
  • 426.
    Maciążek Dawid
    M16
    Tychy
    00:52:03.00
    353
  • 427.
    Kotalczyk Marcin
    M16
    Pszczyna
    00:52:04.00
    280
  • 428.
    Ciołek Tomasz
    M40
    Chudów
    00:52:04.00
    72
  • 429.
    Salwa Aleksander
    M40
    Katowice
    ROCKWELL AUTOMATION 2ND
    00:52:05.00
    537
  • 430.
    Gruszka Tomasz
    M40
    Suszec
    Suszec
    00:52:06.00
    161
  • 431.
    Stolarski Paweł
    M30
    Czechowice-Dziedzice
    00:52:06.00
    600
  • 432.
    Raszka Janusz
    M50
    Cieszyn
    Olza Cieszyn
    00:52:08.00
    515
  • 433.
    Targosz Piotr
    M40
    Cieszyn
    Olza Cieszyn
    00:52:08.00
    654
  • 434.
    Dyduch Stanisław
    M50
    Bielsko-Biała
    00:52:09.00
    97
  • 435.
    Wybituła Tomek
    M30
    Bielsko-Biała
    00:52:10.00
    725
  • 436.
    Smoliński Arkadiusz
    M30
    Pszczyna
    00:52:11.00
    565
  • 437.
    Gaweł-Łoboziak Katarzyna
    K 30-39
    Nieledwia
    00:52:12.00
    133
  • 438.
    Muras Dominik
    M16
    Żory
    00:52:12.00
    399
  • 439.
    Nycz Krystian
    M30
    Pszczyna
    00:52:19.00
    420
  • 440.
    Pochopien Boleslaw
    M40
    Pszczyna
    00:52:23.00
    475
  • 441.
    Stania Damian
    M40
    Pszczyna
    00:52:24.00
    593
  • 442.
    Sobala Dawid
    M16
    Suszec
    MIRAZ RACE TEAM
    00:52:24.00
    567
  • 443.
    Świerkot Przemek
    M40
    Ligota
    Kaj Ta Meta
    00:52:25.00
    613
  • 444.
    Skotnica Karolina
    K 30-39
    Pszczyna
    SPOT Pszczyna
    00:52:25.00
    549
  • 445.
    Tatoj Mirosław
    M40
    Pszczyna
    00:52:25.00
    655
  • 446.
    Rozmus Wojciech
    M40
    00:52:26.00
    833
  • 447.
    Pniok Tadeusz
    M40
    Jankowice
    00:52:27.00
    473
  • 448.
    Malinowski Marcin
    M30
    Jankowice
    00:52:27.00
    360
  • 449.
    Handy Samanta
    K 30-39
    00:52:31.00
    840
  • 450.
    Gruszka Ewa
    K 40-49
    Mikolow
    STS Biegaton
    00:52:33.00
    160
  • 451.
    Wawrzyczek Grzegorz
    M50
    Zabrze
    PKO Silesia Marathon Team/Running Team Zabrze
    00:52:34.00
    693
  • 452.
    Brzeźny Zbigniew
    M40
    Bielsko-Biała
    00:52:35.00
    46
  • 453.
    Sikora Magdalena
    K 30-39
    Cieszyn
    00:52:37.00
    542
  • 454.
    Szopa Ryszard
    M50
    00:52:37.00
    826
  • 455.
    Palka Edyta
    K 30-39
    00:52:44.00
    817
  • 456.
    Fabia Marcin
    M30
    Kęty
    00:52:47.00
    104
  • 457.
    Gajewski Jacek
    M50
    Gliwice
    4th Section
    00:52:48.00
    127
  • 458.
    Powała Emilia
    K 16-29
    Raszczyce
    00:52:50.00
    493
  • 459.
    Krupa Maciej
    M30
    Tychy
    00:53:01.00
    297
  • 460.
    Ficek Tomasz
    M30
    Wieprz
    Press Glass Biegamy I Wspieramy
    00:53:02.00
    111
  • 461.
    Podgórny Przemysław
    M16
    Pszczyna
    00:53:06.00
    478
  • 462.
    Tykierka Tomasz
    M40
    Budziska
    Toxpress
    00:53:08.00
    676
  • 463.
    Luranc Grzegorz
    M30
    Pszczyna
    00:53:09.00
    341
  • 464.
    Paszkowski Cezary
    M40
    Cieszyn
    MDM
    00:53:15.00
    451
  • 465.
    Podlaski Adam
    M30
    Pszczyna
    00:53:16.00
    479
  • 466.
    Solarczyk Maciej
    M30
    Pszczyna
    00:53:18.00
    578
  • 467.
    Skura Bartosz
    M16
    Pszczyna
    00:53:24.00
    557
  • 468.
    Kochan Rafał
    M40
    Łąka
    Tc Kochan Rafał
    00:53:31.00
    263
  • 469.
    Demidowska Paulina
    K 30-39
    Warszawa
    00:53:31.00
    83
  • 470.
    Stefanów Mirosław
    M40
    Czechowice-Dziedzice
    Mirosław STEFANÓW
    00:53:32.00
    598
  • 471.
    Lelonek Zbigniew
    M60
    Lędziny
    bez klubu
    00:53:34.00
    329
  • 472.
    Gaik Paweł
    M40
    Częstochowa
    Atelier
    00:53:34.00
    126
  • 473.
    Łopatka Grzegorz
    M50
    Rybnik
    00:53:35.00
    348
  • 474.
    Kukla Leszek
    M40
    Mizerów
    00:53:38.00
    313
  • 475.
    Zabłocki Grzegorz
    M30
    Bielsko-Biała
    00:53:39.00
    732
  • 476.
    Nowak Łukasz
    M30
    Pszczyna
    KP PSP Pszczyna
    00:53:40.00
    413
  • 477.
    Pławecka Katarzyna
    K 40-49
    Pszczyna
    Pszczyna Biega
    00:53:41.00
    469
  • 478.
    Jurczyga Marek
    M16
    Pszczyna
    00:53:45.00
    222
  • 479.
    Szawińska Kinga
    K 16-29
    Bielsko-Biała
    00:53:45.00
    619
  • 480.
    Baniak Marcin
    M30
    Bielsko-Biała
    00:53:45.00
    7
  • 481.
    Łaskarzewski Filip
    M16
    Bielsko-Biała
    00:53:47.00
    344
  • 482.
    Lazarek Grzegorz
    M30
    Pszczyna
    MG SPORT
    00:53:53.00
    325
  • 483.
    Grygier Maciej
    M30
    Miedźna
    MG SPORT
    00:53:53.00
    162
  • 484.
    Grygier Monika
    K 30-39
    Pszczyna
    MG SPORT
    00:53:53.00
    164
  • 485.
    Grygier Michał
    M30
    Pszczyna
    MG SPORT
    00:53:54.00
    163
  • 486.
    Okręt Tomasz
    M40
    Wodzisław Śląski
    Azyl
    00:53:55.00
    426
  • 487.
    Kapłon Marek
    M30
    Bojszowy
    Mors Hubertus Mysłowice
    00:53:55.00
    229
  • 488.
    Czylok Tomasz
    M40
    Kaniow
    00:53:57.00
    81
  • 489.
    Góra Mateusz
    M16
    Pszczyna
    00:53:59.00
    148
  • 490.
    Witek Małgorzata
    K 40-49
    Czechowice-Dziedzice
    00:54:03.00
    707
  • 491.
    Wojtaś Karol
    M30
    Bielsko-Biała
    Kolka Team
    00:54:09.00
    714
  • 492.
    Gliniany Adam
    M50
    00:54:09.00
    841
  • 493.
    Kasiewicz Piotr
    M30
    Bielsko-Biała
    Kolka Team
    00:54:11.00
    231
  • 494.
    Witosza Adam
    M50
    Miedzna
    00:54:13.00
    708
  • 495.
    Brończyk Ariel
    M30
    Bielsko-Biała
    rozBBiegane Komorowice
    00:54:14.00
    39
  • 496.
    Zmuda Dariusz
    M40
    Jastrzębie-Zdrój
    GYC SZKWAŁ
    00:54:15.00
    737
  • 497.
    Operchalski Andrzej
    M50
    Jankowice
    00:54:15.00
    432
  • 498.
    Siwiec Sławomir
    M40
    Mysłowice
    00:54:18.00
    544
  • 499.
    Hejak Dariusz
    M40
    Sosnowiec
    00:54:18.00
    174
  • 500.
    Górski Jerzy
    M50
    Pszczyna
    00:54:19.00
    154
  • 501.
    Hristova Daria
    K 30-39
    Pszczyna
    SPOT Pszczyna
    00:54:19.00
    181
  • 502.
    Nowok Paweł
    M30
    00:54:21.00
    818
  • 503.
    Chrobok Marcin
    M40
    Oświęcim
    00:54:22.00
    65
  • 504.
    Chodukiewicz Daniel
    M40
    Bielsko Biała
    00:54:22.00
    63
  • 505.
    Sobel Łukasz
    M30
    Tychy
    Warsztat Formy
    00:54:23.00
    571
  • 506.
    Białas Agnieszka
    K 30-39
    Pszczyna
    MDM
    00:54:24.00
    13
  • 507.
    Miera Justyna
    K 30-39
    00:54:24.00
    813
  • 508.
    Kozicki Tomasz
    M40
    Bytom
    00:54:25.00
    286
  • 509.
    Waliczek Leszek
    M50
    Rudołtowice
    Azyl
    00:54:26.00
    689
  • 510.
    Myśliwiec Monika
    K 30-39
    Brzeszcze
    PoWoli do Celu
    00:54:26.00
    405
  • 511.
    Kłaptocz Mirosław
    M50
    Czechowice-Dziedzice
    00:54:26.00
    257
  • 512.
    Gątarz Adam
    M16
    Pszczyna
    00:54:37.00
    129
  • 513.
    Posełkiewicz Adam
    M50
    Pszczyna
    Nasfol
    00:54:40.00
    489
  • 514.
    Klich Paweł
    M30
    Katowice
    ROCKWELL AUTOMATION 2ND
    00:54:41.00
    250
  • 515.
    Rozmus Robert
    M40
    Pszczyna
    00:54:47.00
    522
  • 516.
    Jakubowska Renata
    K 60-99
    Bielsko-Biała
    00:54:50.00
    201
  • 517.
    Baniak Jarosław
    M30
    Katowice
    00:54:56.00
    816
  • 518.
    Stańczyk Andrzej
    M50
    Wola
    Górnik Wola
    00:54:57.00
    592
  • 519.
    Chlebek Jarosław
    M40
    Pszczyna
    00:54:58.00
    62
  • 520.
    Gąsowski Szymon
    M30
    Bielsko-Biała
    00:54:59.00
    843
  • 521.
    Ślęzak Danuta
    K 50-59
    Częstochowa
    Biegam, bo lubię
    00:55:06.00
    559
  • 522.
    Czerwinski Mateusz
    M30
    Wola
    #RunForFun
    00:55:07.00
    80
  • 523.
    Mazur Arkadiusz
    M30
    Międzyrzecze Dolne
    00:55:11.00
    374
  • 524.
    Wysocka Katarzyna
    K 40-49
    Katowice
    00:55:17.00
    727
  • 525.
    Ryt Mirosław
    M40
    Pszczyna
    00:55:20.00
    531
  • 526.
    Winkler Katarzyna
    K 16-29
    Rybnik
    00:55:29.00
    704
  • 527.
    Wrona Monika
    K 16-29
    Piasek
    00:55:30.00
    719
  • 528.
    Kapłon Magdalena
    K 16-29
    Bojszowy
    Mors Hubertus
    00:55:31.00
    228
  • 529.
    Bogusz Mateusz
    M30
    Kwidzyn
    Traktor Team Gmina Kwidzyn
    00:55:34.00
    32
  • 530.
    Urbańczyk Alicja
    K 30-39
    Pszczyna
    00:55:36.00
    680
  • 531.
    Mrozik Kamil
    M30
    Racibórz
    Easy Run
    00:55:39.00
    396
  • 532.
    Podbioł Dorota
    K 40-49
    Jankowice
    Jankofans Myto
    00:55:41.00
    476
  • 533.
    Trefon Michalina
    K 30-39
    Rogoźnik
    00:55:42.00
    668
  • 534.
    Sołtysik Aleksandra
    K 16-29
    Rokitno
    00:55:43.00
    580
  • 535.
    Jaros Dariusz
    M50
    Bedzin
    00:55:47.00
    212
  • 536.
    Wlodarz Piotr
    M30
    Rudzica
    00:55:50.00
    709
  • 537.
    Jendrzejek Łukasz
    M16
    Rybnik
    ROCKWELL AUTOMATION 3RD
    00:55:54.00
    221
  • 538.
    Kołosowski Robert
    M40
    Pszczyna
    AVANTI Squash Fitness Club
    00:55:55.00
    269
  • 539.
    Duda Dorota
    K 30-39
    Pszczyna
    Avanti Squash Fitness Club
    00:55:55.00
    91
  • 540.
    Musiolik Andrzej
    M40
    Tychy
    00:55:55.00
    401
  • 541.
    Tyrała Łukasz
    M30
    Pyrzowice
    ROCKWELL AUTOMATION 2ND
    00:55:56.00
    677
  • 542.
    Pytel Renata
    K 50-59
    Pielgrzymowice
    00:55:59.00
    509
  • 543.
    Kawik Janusz
    M40
    Zebrzydowice
    00:56:04.00
    235
  • 544.
    Oleszek Magdalena
    K 30-39
    Czeladź
    #czeladzbiega
    00:56:07.00
    429
  • 545.
    Malinowska Małgorzata
    K 40-49
    Gilowice
    Powoli Do Celu
    00:56:11.00
    359
  • 546.
    Castillo-Żarczyński Luz
    K 50-59
    Bielsko-Biała
    Ultra Beskid Sport
    00:56:15.00
    61
  • 547.
    Mudyn Rafał
    M30
    Wyry
    STS BIEGATON MIKOŁÓW
    00:56:17.00
    398
  • 548.
    Szuba Czesław
    M50
    Rybnik
    1961
    00:56:19.00
    642
  • 549.
    Kubica Paweł
    M16
    Bielsko-Biała
    Mdm
    00:56:31.00
    305
  • 550.
    Markiewicz Daniel
    M16
    Goczałkowice-Zdrój
    Azaliowa run
    00:56:35.00
    366
  • 551.
    Waleczek Krzysztof
    M50
    Łąka
    Łąka Biega
    00:56:37.00
    687
  • 552.
    Baca Szymon
    M30
    Pszczyna
    00:56:40.00
    830
  • 553.
    Machoń Tomasz
    M40
    Pszczyna
    Kac Runners
    00:56:42.00
    352
  • 554.
    Golda Krzysztof
    M50
    Mizerów
    00:56:44.00
    142
  • 555.
    Dzierżawa Krzysztof
    M40
    Mizerów
    Klub miłośników dobrego Whiskey z Mizerowa
    00:56:44.00
    103
  • 556.
    Płonka Małgorzata
    K 50-59
    Poręba Wielka
    lecebochce
    00:56:45.00
    471
  • 557.
    Śmiałkowska Katarzyna
    K 30-39
    Zabrze
    Karetki Na Mecie Team
    00:56:48.00
    564
  • 558.
    Osial Michał
    M16
    Warszawa
    00:56:51.00
    434
  • 559.
    Sobczyk Sławomir
    M50
    Tychy
    00:56:55.00
    570
  • 560.
    Kleta Mateusz
    M30
    Bieruń
    BDTM
    00:56:55.00
    249
  • 561.
    Granica Kamil
    M30
    Jastrzębie-Zdrój
    00:56:56.00
    156
  • 562.
    Gancewski Michał
    M30
    Pszczyna
    00:57:00.00
    128
  • 563.
    Mrógała Ewa
    K 30-39
    Cieszyn
    00:57:02.00
    393
  • 564.
    Izdebski Daniel
    M30
    Jastrzębie Zdrój
    00:57:06.00
    187
  • 565.
    Antonik Michał
    M30
    Pszczyna
    00:57:10.00
    4
  • 566.
    Oszek Dorota
    K 16-29
    Jankowice
    00:57:22.00
    437
  • 567.
    Strzyga Łukasz
    M30
    Warszawa
    Zap Sznajder O/warszawa
    00:57:26.00
    607
  • 568.
    Łukaszewska Agnieszka
    K 40-49
    Mikołów
    Sts Biegaton Mikołów
    00:57:30.00
    349
  • 569.
    Indeka Joanna
    K 40-49
    Studzionka
    Rodzinka
    00:57:35.00
    184
  • 570.
    Szczypka Jacek
    M30
    Pszczyna
    Spot Pszczyna
    00:57:38.00
    628
  • 571.
    Soska Michał
    M30
    Wisła
    00:57:38.00
    584
  • 572.
    Rydz Marek
    M40
    Studzienice
    00:57:47.00
    526
  • 573.
    Jakubiec Mateusz
    M16
    Buczkowice
    BB RUNNERS
    00:57:49.00
    200
  • 574.
    Wiera Tomasz
    M30
    Pszczyna
    00:57:54.00
    702
  • 575.
    Obetkon Rafał
    M40
    Pszczyna
    00:57:56.00
    422
  • 576.
    Wardenga Wiktoria
    K 16-29
    Dzimierz
    00:57:58.00
    690
  • 577.
    Olender Leszek
    M50
    Góra
    42 Do Szczęścia
    00:58:00.00
    427
  • 578.
    Sobczyk Renata
    K 40-49
    Tychy
    🙂
    00:58:00.00
    569
  • 579.
    Janicki Roland
    M50
    Pszczyna
    00:58:01.00
    205
  • 580.
    Caputa Eliza
    K 30-39
    Kraków
    00:58:06.00
    59
  • 581.
    Biela Agata
    K 30-39
    Tychy
    00:58:09.00
    16
  • 582.
    Pniok Michał
    M16
    Jankowice
    00:58:10.00
    472
  • 583.
    Urbański Łukasz
    M30
    Czarków
    00:58:12.00
    683
  • 584.
    Jaglarz Magdalena
    K 30-39
    Pszczyna
    00:58:14.00
    196
  • 585.
    Sonakowski Roman
    M50
    Słotwina
    ANIOŁKI Charliego
    00:58:15.00
    583
  • 586.
    Bryś Sebastian
    M40
    Bielsko-Biała
    00:58:17.00
    45
  • 587.
    Pojda Daniel
    M30
    Pszczyna
    00:58:17.00
    484
  • 588.
    Pojda Wiola
    K 16-29
    Pszczyna
    00:58:19.00
    485
  • 589.
    Jakóbiec Tomasz
    M40
    Bielsko Biala
    ROCKWELL AUTOMATION 3RD
    00:58:23.00
    198
  • 590.
    Skura Tomasz
    M50
    Pszczyna
    Pszczyna Biega
    00:58:24.00
    558
  • 591.
    Drzewiecki Wojciech
    M16
    Studzienice
    00:58:27.00
    90
  • 592.
    Herdzina Wojciech
    M40
    Chybie
    MIRAZ RACE TEAM
    00:58:28.00
    176
  • 593.
    Szydłowska Agnieszka
    K 30-39
    Tychy
    Biegnę Byle Dobiec
    00:58:28.00
    649
  • 594.
    Salamon Jerzy
    M50
    Pszczyna
    Pszczyna Biega
    00:58:28.00
    535
  • 595.
    Jelocha Grzegorz
    M40
    Żytna
    00:58:34.00
    220
  • 596.
    Mrozek Aleksandra
    K 16-29
    Jastrzębie-Zdrój
    00:58:39.00
    394
  • 597.
    Chudek Agnieszka
    K 30-39
    Goczałkowice-Zdrój
    Spot Pszczyna
    00:58:47.00
    66
  • 598.
    Jacek Natalia
    K 16-29
    Pszczyna
    Miraz Race Team
    00:58:48.00
    193
  • 599.
    Śliwka Beata
    K 40-49
    Cieszyn
    Olza Cieszyn
    00:58:54.00
    562
  • 600.
    Marks Marcin
    M40
    Pszczyna
    MG SPORT
    00:58:55.00
    369
  • 601.
    Posełkiewicz Krzysztof
    M30
    Pszczyna
    Nasfol
    00:59:00.00
    490
  • 602.
    Piłot Piotr
    M16
    Pszczyna
    Nasfol
    00:59:00.00
    463
  • 603.
    Kotnis Bogusław
    M40
    Sosnowiec
    Rfc Active Team
    00:59:05.00
    281
  • 604.
    Radomski Jacek
    M40
    Sosnowiec
    00:59:06.00
    511
  • 605.
    Caniboł Anna
    K 16-29
    Gołkowice
    RUNTEAM Pawłowice
    00:59:07.00
    58
  • 606.
    Trzcina Bartosz
    M40
    Czechowice-Dziedzice
    Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice
    00:59:09.00
    672
  • 607.
    Szklanny-Reclik Elżbieta
    K 30-39
    Pszczyna
    Aktywna Pszczyna Runners Team
    00:59:11.00
    636
  • 608.
    Olsza Kamila
    K 16-29
    Pszczyna
    00:59:11.00
    431
  • 609.
    Żyła Paweł
    M30
    Cieszyn
    MDM
    00:59:11.00
    745
  • 610.
    Poloczek Adam
    M40
    Katowice
    Pko Bp
    00:59:14.00
    848
  • 611.
    Ciemała Radosław
    M40
    Ogrodzona
    AVENTI
    00:59:15.00
    68
  • 612.
    Paszek Marzena
    K 16-29
    Brzeźce
    00:59:17.00
    450
  • 613.
    Komajda Barbara
    K 30-39
    Cieszyn
    MDM
    00:59:19.00
    270
  • 614.
    Sobański Mateusz
    M16
    Wisła Wielka
    MSC
    00:59:27.00
    568
  • 615.
    Grudzień Michał
    M40
    Pszczyna
    00:59:31.00
    159
  • 616.
    Sinkiewicz Gabriela
    K 30-39
    00:59:31.00
    819
  • 617.
    Piechaczek Izabela
    K 30-39
    Goczałkowice-Zdrój
    Rodzinka
    00:59:34.00
    458
  • 618.
    Kosmala Stanisława
    K 60-99
    Rybnik
    00:59:41.00
    808
  • 619.
    Szczotka Rafal
    M30
    Pszczyna
    Skazany na blues
    00:59:42.00
    625
  • 620.
    Powała Kamil
    M16
    Raszczyce
    00:59:47.00
    495
  • 621.
    Wala Justyna
    K 30-39
    Czarków
    Spot Pszczyna
    01:00:01.00
    685
  • 622.
    Szczyrbowska Magdalena
    K 40-49
    Rudołtowice
    01:00:03.00
    631
  • 623.
    Sowula Weronika
    K 40-49
    Brzeszcze
    01:00:05.00
    587
  • 624.
    Mendakiewicz Izabela
    K 30-39
    Tychy
    ROCKWELL AUTOMATION 3RD
    01:00:06.00
    377
  • 625.
    Miłobóg Ewa
    K 30-39
    Bielsko-Biała
    Kolka Team
    01:00:06.00
    387
  • 626.
    Konieczny Magdalena
    K 30-39
    Gliwice
    01:00:15.00
    272
  • 627.
    Tykierka Małgorzata
    K 40-49
    Budziska
    Toxpress
    01:00:15.00
    675
  • 628.
    Podskoczuk Mateusz
    M30
    Tychy
    01:00:17.00
    482
  • 629.
    Kasiński Wojciech
    M50
    Pszczyna
    01:00:19.00
    860
  • 630.
    Komraus Sławomir
    M30
    Pszczyna
    01:00:20.00
    271
  • 631.
    Micuda Jan
    M60
    Mysłowice
    Truchtacz Mysłowce
    01:00:22.00
    383
  • 632.
    Stusek Barbara
    K 30-39
    Łąka
    01:00:23.00
    609
  • 633.
    Tendera-Krzystolik Barbara
    K 30-39
    Pszczyna
    01:00:25.00
    657
  • 634.
    Pochciał Maciej
    M16
    Bytom
    01:00:28.00
    474
  • 635.
    Harazin Michał
    M30
    Wisła-Wielka
    01:00:28.00
    172
  • 636.
    Rojek Monika
    K 40-49
    Sosnowiec
    01:00:30.00
    520
  • 637.
    Wodniak Angela
    K 30-39
    Wola
    PoWoli do Celu
    01:00:36.00
    710
  • 638.
    Ucar Korcn
    M30
    Katowice
    ROCKWELL AUTOMATION 3RD
    01:00:37.00
    679
  • 639.
    Kantorowska Anna
    K 30-39
    Wola
    PoWoli do Celu
    01:00:39.00
    227
  • 640.
    Prządka Wojciech
    M40
    Pszczyna
    Szybcy się wściekli
    01:00:41.00
    501
  • 641.
    Wysocka Monika
    K 40-49
    Katowice
    01:00:43.00
    728
  • 642.
    Soból Krzysztof
    M50
    Jawiszowice
    Patykiem Pisane 505
    01:00:44.00
    573
  • 643.
    Świetlińska Łucja
    K 30-39
    Katowice
    ROCKWELL AUTOMATION 2ND
    01:00:50.00
    614
  • 644.
    Jarzyna Adam
    M60
    Polanka Wielka
    01:00:54.00
    213
  • 645.
    Szczypka Karol
    M16
    Pszczyna
    01:00:56.00
    629
  • 646.
    Jacek Łukasz
    M16
    Goczałkowice-Zdrój
    01:01:06.00
    192
  • 647.
    Jacek Julia
    K 16-29
    Goczałkowice-Zdrój
    01:01:07.00
    191
  • 648.
    Malinowska Hanna
    K 30-39
    Jankowice
    01:01:18.00
    358
  • 649.
    Wojtaś Grzegorz
    M40
    Ćwiklice
    01:01:19.00
    713
  • 650.
    Szkoda Magda
    K 30-39
    Łąka
    01:01:19.00
    637
  • 651.
    Myśliwiec Justyna
    K 16-29
    Jastrzębie Zdrój
    01:01:20.00
    404
  • 652.
    Kulińska Bożena
    K 40-49
    Lędziny
    01:01:20.00
    316
  • 653.
    Kowalczyk Justyna
    K 30-39
    Tychy
    Team papry
    01:01:24.00
    282
  • 654.
    Małek Franciszek
    M60
    Tychy
    Team Papry
    01:01:24.00
    361
  • 655.
    Stebel Marzena
    K 40-49
    Studzionka
    SPOT PSZCZYNA
    01:01:28.00
    596
  • 656.
    Czerwiński Jan
    M60
    Pszczyna
    01:01:31.00
    79
  • 657.
    Piecyk Adrianna
    K 40-49
    Żory
    Zarazić Pasją
    01:01:36.00
    460
  • 658.
    Bogdanik Dariusz
    M30
    Pszczyna
    KP PSP Pszczyna
    01:01:37.00
    29
  • 659.
    Gotz Anna
    K 30-39
    Jankowice
    Zniczowcy
    01:01:43.00
    155
  • 660.
    Mikołajczyk Mirosław
    M30
    Zabrze
    Miraz Race Team
    01:01:45.00
    385
  • 661.
    Grądalski Tomasz
    M40
    Pszczyna
    Ca Aktywni
    01:01:45.00
    831
  • 662.
    Danisz Adrianna
    K 30-39
    Laka
    01:01:46.00
    82
  • 663.
    Kasprzyk Wiesław
    M40
    Kaczyce
    01:01:49.00
    234
  • 664.
    Wilk Wojciech
    M30
    Tychy
    Lake Runners
    01:01:53.00
    703
  • 665.
    Kąkol-Wojtas Katarzyna
    K 40-49
    01:01:53.00
    834
  • 666.
    Nowak Dawid
    M16
    Bieruń
    01:01:55.00
    412
  • 667.
    Markiewicz Krzysztof
    M40
    Goczałkowice-Zdrój
    Azaliowa Run
    01:01:58.00
    367
  • 668.
    Fober Monika
    K 30-39
    Bielsko-Biała
    Mdm
    01:02:05.00
    115
  • 669.
    Jasiński Łukasz
    M30
    Pszczyna
    01:02:08.00
    216
  • 670.
    Jamroz Katarzyna
    K 30-39
    Wola
    Biegnę Byle Dobiec
    01:02:14.00
    203
  • 671.
    Mendrek Leszek
    M40
    Pszczyna
    AVANTI Squash Fitness Club
    01:02:15.00
    379
  • 672.
    Madejski Piotr
    M40
    Łaka
    Byle do mety
    01:02:29.00
    355
  • 673.
    Wojtaś Patrycja
    K 30-39
    Bielsko-Biała
    Kolka team
    01:02:30.00
    715
  • 674.
    Jagodzińska Magdalena
    K 30-39
    Bielsko-Biała
    01:02:35.00
    197
  • 675.
    Strządała Jerzy
    M30
    Bielsko-Biała
    rozbbiegane komorowice
    01:02:41.00
    605
  • 676.
    Rakowski Jarosław
    M40
    Bielsko-Biała
    BBL Bielsko
    01:02:42.00
    514
  • 677.
    Brończyk Rafał
    M16
    Bielsko-Biała
    RozBBiegane Komorowice
    01:02:50.00
    40
  • 678.
    Korzusznik Piotr
    M60
    Czerwionka
    LUXTORPEDA CZERWIONKA
    01:02:51.00
    277
  • 679.
    Golec Jacek
    M30
    Pszczyna
    01:02:53.00
    144
  • 680.
    Stompel Ewelina
    K 16-29
    Siemianowice Śląskie
    01:02:53.00
    602
  • 681.
    Elżbieciak Klaudyna
    K 30-39
    01:03:00.00
    822
  • 682.
    Oszczęda Marzena
    K 40-49
    Żory
    Zarazić Pasją
    01:03:03.00
    436
  • 683.
    Janczyk Joanna
    K 40-49
    Pszczyna
    01:03:04.00
    814
  • 684.
    Majewski Dariusz
    M30
    Bielsko-Biała
    01:03:07.00
    356
  • 685.
    Postupalski Marcin
    M40
    Jastrzębie-Zdrój
    01:03:08.00
    492
  • 686.
    Różycka-Harazin Emilia
    K 30-39
    Pszczyna
    SPOT PSZCZYNA
    01:03:13.00
    523
  • 687.
    Szczelina Marta
    K 30-39
    Brzeszcze
    Kolorowa Drużyna Nessi/Speed Team Brzeszcze
    01:03:14.00
    620
  • 688.
    Kiełbasińska Mirosława
    K 30-39
    Pszczyna
    Spot
    01:03:16.00
    239
  • 689.
    Kopeć Andrzej
    M50
    Czechowice-Dziedzice
    01:03:18.00
    274
  • 690.
    Wawoczny Anita
    K 30-39
    Jastrzębie-Zdrój
    Kobiety Na 5+
    01:03:22.00
    692
  • 691.
    Dzida Jakub
    M40
    Pszczyna
    01:03:23.00
    102
  • 692.
    Kaczor Krzysztof
    M40
    Pszczyna
    01:03:28.00
    223
  • 693.
    Kiełbasińska Katarzyna
    K 30-39
    Pszczyna
    01:03:29.00
    238
  • 694.
    Dyrlaga Stanisław
    M60
    Węgierska Górka
    KS Halny Węgierska Górka
    01:03:30.00
    99
  • 695.
    Biela Krzysztof
    M40
    Żywiec
    01:03:31.00
    17
  • 696.
    Krawczyk Bernadeta
    K 40-49
    Radostowice
    Spot Pszczyna
    01:03:32.00
    291
  • 697.
    Musioł Małgorzata
    K 40-49
    Czerwionka-Leszczyny
    Opel Active Team
    01:03:49.00
    403
  • 698.
    Podskoczuk Ania
    K 16-29
    Tychy
    01:04:04.00
    481
  • 699.
    Wieczorek Edyta
    K 40-49
    Żory
    01:04:14.00
    697
  • 700.
    Dudzik Tomasz
    M30
    Żory
    01:04:15.00
    93
  • 701.
    Pacyga Michał
    M40
    Ćwiklice
    01:04:16.00
    441
  • 702.
    Błoch-Złoty Justyna
    K 30-39
    Miedżna
    01:04:17.00
    27
  • 703.
    Wieczorek Henryk
    M50
    Goczałkowice Zdrój
    Hajna Loto
    01:04:21.00
    698
  • 704.
    Torhan-Michalska Katarzyna
    K 30-39
    Rzeszów
    01:04:24.00
    667
  • 705.
    Torhan Włodzimierz
    M50
    Radostowice
    01:04:26.00
    666
  • 706.
    Pacuła Piotr
    M40
    Goczałkowice-Zdrój
    01:04:35.00
    440
  • 707.
    Skórzewska Barbara
    K 40-49
    Ćwiklice
    01:04:49.00
    548
  • 708.
    Mańkut Dariusz
    M40
    01:05:18.00
    806
  • 709.
    Skęczek Marcin
    M40
    Czechowice-Dziedzice
    Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice
    01:05:20.00
    546
  • 710.
    Szczotka Agata
    K 30-39
    Pszczyna
    Psczczyna biega
    01:05:21.00
    624
  • 711.
    Faruga Angelina
    K 30-39
    Ćwiklice
    01:05:24.00
    106
  • 712.
    Drozd Marcin
    M40
    Tychy
    PKO Bank Polski
    01:05:30.00
    87
  • 713.
    Machała Magdalena
    K 16-29
    Węgierska Górka
    Mdm
    01:05:32.00
    351
  • 714.
    Robosz Marcin
    M40
    Cieszyn
    MDM NT TEAM
    01:05:33.00
    518
  • 715.
    Kuligowska Agata
    K 40-49
    Żory
    MIRAZ RACE TEAM
    01:05:40.00
    315
  • 716.
    Gilewicz Karolina
    K 16-29
    Bielsko-Biała
    Kolka Team
    01:05:46.00
    137
  • 717.
    Szuster Anna
    K 30-39
    Pszczyna
    01:05:53.00
    644
  • 718.
    Paluchiewicz Szymon
    M40
    Pawłowice
    01:06:14.00
    446
  • 719.
    Legieć-Kwaśny Monika
    K 40-49
    Buczkowice
    01:06:16.00
    327
  • 720.
    Sołtysik Rafał
    M40
    Rokitno
    01:06:23.00
    582
  • 721.
    Brzózka Sebastian
    M30
    Rybnik
    SBD Energetyk Rybnik
    01:06:30.00
    47
  • 722.
    Szala Beata
    K 30-39
    Rybnik
    Sbd Energetyk Rybnik
    01:06:32.00
    616
  • 723.
    Biesek Wojciech
    M30
    Pszczyna
    01:06:32.00
    24
  • 724.
    Czaplajewicz Marcin
    M30
    Pszczyna
    01:06:33.00
    75
  • 725.
    Góra Darek
    M30
    Radostowice
    Do porzygu
    01:06:37.00
    147
  • 726.
    Zembok Filip
    M30
    Pszczyna
    ROCKWELL AUTOMATION 3RD
    01:06:39.00
    735
  • 727.
    Matuszyński Jacek
    M40
    Zebrzydowice
    Amator
    01:06:39.00
    372
  • 728.
    Kiekuowska Monika
    K 30-39
    01:06:42.00
    811
  • 729.
    Muras-Jaromin Justyna
    K 16-29
    Pszczyna
    Spot Pszczyna
    01:06:43.00
    400
  • 730.
    Kubis Barbara
    K 30-39
    Czarków
    Spot Pszczyna
    01:06:43.00
    306
  • 731.
    Górczak Małgorzata
    K 40-49
    Goczałkowice Zdrój
    01:06:43.00
    150
  • 732.
    Frelek Katarzyna
    K 16-29
    Katowice
    Pwc SDC Runners Team
    01:06:44.00
    120
  • 733.
    Kolon Marlena
    K 30-39
    Pszczyna
    01:06:44.00
    267
  • 734.
    Kolczak Marek
    M30
    Rudzica
    National Team of SAN ESCOBAR
    01:06:47.00
    266
  • 735.
    Salamon Łukasz
    M30
    Pszczyna
    01:06:56.00
    536
  • 736.
    Sosz Sebastian
    M40
    Szczejkowice
    01:06:58.00
    586
  • 737.
    Sosz Ania
    K 40-49
    Szczejkowice
    01:07:01.00
    585
  • 738.
    Ćwiklak Robert
    M50
    Pszczyna
    Ranczo Olsena
    01:07:14.00
    74
  • 739.
    Goldastencel Barbara
    K 50-59
    Pszczyna
    01:07:29.00
    143
  • 740.
    Wysocki Mariusz
    M50
    Katowice
    01:07:36.00
    729
  • 741.
    Kuczia Maria
    K 16-29
    Kraków
    Banert Team
    01:07:39.00
    312
  • 742.
    Wysocki Piotr
    M50
    Katowice
    01:07:47.00
    730
  • 743.
    Pinkawa Agnieszka
    K 30-39
    Katowice
    Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
    01:07:47.00
    464
  • 744.
    Białas Joanna
    K 40-49
    Radostowice
    Spot Pszczyna
    01:07:52.00
    14
  • 745.
    Jaworska Magdalena
    K 16-29
    Pszczyna
    Spot Pszczyna
    01:07:57.00
    219
  • 746.
    Gawędzka Sabina
    K 40-49
    Ćwiklice
    Xxx
    01:08:00.00
    132
  • 747.
    Walecki Filip
    M16
    Czarków
    01:08:35.00
    836
  • 748.
    Walecki Michał
    M40
    Czarków
    01:08:42.00
    686
  • 749.
    Szendzielorz Patryk
    M16
    Czechowice-Dziedzice
    Szwagry Team
    01:08:47.00
    635
  • 750.
    Jankowska Alicja
    K 16-29
    Gilowice
    01:08:47.00
    208
  • 751.
    Ciemała Dawid
    M16
    Ogrodzona
    AVENTI
    01:08:59.00
    67
  • 752.
    Radziewicz Tomasz
    M40
    Wisła Wielka
    SPOT Pszczyna
    01:09:04.00
    512
  • 753.
    Kornas Krystyna
    K 30-39
    Strumień
    01:09:09.00
    276
  • 754.
    Godzic Dariusz
    M40
    Frydek
    01:09:10.00
    140
  • 755.
    Godzic Magdalena
    K 40-49
    Frydek
    01:09:12.00
    141
  • 756.
    Szczotka Tomasz
    M30
    Pszczyna
    01:09:29.00
    626
  • 757.
    Żołna Jakub
    M16
    Pszczyna
    Fulfill Dreams Team Pszczyna
    01:09:55.00
    739
  • 758.
    Klukowska Iwona
    K 40-49
    Katowice
    01:09:57.00
    254
  • 759.
    Lis Damian
    M30
    Boguchwałowice
    01:10:02.00
    332
  • 760.
    Sobieraj Krzysztof
    M30
    Czarków
    SANCZIS
    01:10:33.00
    572
  • 761.
    Gawlak Barbara
    K 60-99
    Goczałkowice
    Nie ma
    01:10:49.00
    134
  • 762.
    Nowożyn Joanna
    K 30-39
    Pszczyna
    SPOT Pszczyna
    01:10:51.00
    418
  • 763.
    Zocłońska Anna
    K 40-49
    Mysłowice
    -
    01:10:56.00
    738
  • 764.
    Prończuk Adam
    M50
    Czechowice-Dziedzice
    CA Aktywni
    01:10:57.00
    498
  • 765.
    Porwit Aleksandra
    K 40-49
    Goczałkowice Zdrój
    01:11:14.00
    488
  • 766.
    Szłapa Urszula
    K 30-39
    Czarków
    SPOT Pszczyna
    01:11:36.00
    638
  • 767.
    Jankowska Aleksandra
    K 16-29
    Gilowice
    01:11:39.00
    207
  • 768.
    Szejnowski Krzysztof
    M16
    Pawłowice
    01:11:50.00
    633
  • 769.
    Piaskowska Anna Świderska
    K 30-39
    Wola
    PoWoli do Celu
    01:11:52.00
    457
  • 770.
    Posłuszna Monika
    K 16-29
    Bielsko-Biała
    SPOT Pszczyna
    01:11:57.00
    491
  • 771.
    Tokarz Dominik
    M40
    Oświęcim
    DOMINO TEAM
    01:12:25.00
    662
  • 772.
    Gawęda Agata
    K 30-39
    Pszczyna
    01:12:39.00
    130
  • 773.
    Tatuś Sebastian
    M40
    Chorzów
    01:12:57.00
    656
  • 774.
    Rygiel Grzegorz
    M30
    Ligota
    Szwagry team
    01:13:17.00
    820
  • 775.
    Kobiela Jacek
    M50
    Katowice
    01:13:24.00
    260
  • 776.
    Kozyra Bernadeta
    K 30-39
    Pszczyna
    Grupa CA
    01:13:26.00
    289
  • 777.
    Górny Magdalena
    K 30-39
    Lędziny
    Ca Aktywni Ca Broker
    01:13:27.00
    153
  • 778.
    Klaczek Anna
    K 40-49
    Buczkowice
    01:14:28.00
    246
  • 779.
    Lysko Marek
    M40
    Katowice
    01:14:35.00
    342
  • 780.
    Mańdok Katarzyna
    K 30-39
    Pszczyna
    SPOT Pszczyna
    01:14:38.00
    362
  • 781.
    Skrzypczyk Joanna
    K 40-49
    Rudołtowice
    AZYL
    01:14:40.00
    556
  • 782.
    Górka Bogusław
    M40
    Sucha Beskidzka
    01:14:45.00
    151
  • 783.
    Górka Jolanta
    K 40-49
    Sucha Beskidzka
    01:14:47.00
    152
  • 784.
    Pasak Agnieszka
    K 30-39
    Piekary Śląskie
    01:16:32.00
    449
  • 785.
    Gocałek Wiesław
    M50
    Tychy
    byle do przodu MW
    01:18:37.00
    139
  • 786.
    Mędrek Marzena
    K 16-29
    Pszczyna
    Spot Pszczyna
    01:19:34.00
    376
  • 787.
    Cieślik Zosia
    K 30-39
    Pszczyna
    Spot Pszczyna
    01:19:35.00
    69
  • 788.
    Rewd Julien
    M40
    01:20:17.00
    807
  • 789.
    Muchowska Maria
    K 60-99
    Tychy
    byle do przodu MW
    01:20:18.00
    397
  • 790.
    Skrobol Dariusz
    M40
    Pszczyna
    Pszczyna Biega
    01:20:42.00
    554
  • 791.
    Pala Barbara
    K 40-49
    Pszczyna
    Pszczyna Biega
    01:20:45.00
    444
  • 792.
    Jucha Jacek
    M40
    Goczałkowice Zdrój
    Ca Broker/ CA Aktywni / Pszczyna Biega
    01:20:45.00
    888
  • 793.
    Pala Grzegorz
    M40
    Pszczyna
    Pszczyna Biega
    01:20:46.00
    445
  • 794.
    Bugajska-Jucha Renata
    K 40-49
    Goczałkowice Zdrój
    CA Broker/CA Aktywni
    01:20:46.00
    8
  • 795.
    Pławecki Leszek
    M40
    Pszczyna
    Pszczyna Biega
    01:20:47.00
    470
  • 796.
    Słowik Kornelia
    K 30-39
    01:20:56.00
    804
  • 797.
    Skrabarczyk Anna
    K 30-39
    Wola
    Powoli Do Celu
    01:20:58.00
    550
  • 798.
    Pala Alojzy
    M70
    Pszczyna
    Pszczyna Biega
    01:21:08.00
    443
  • 799.
    Sinka Damian
    M50
    Pszczyna
    Pszczyna Biega
    01:22:18.00
    543