Linki do zdjęć z VI Carbo Asecura Biegu Pszczyńskiego

Poniżej linki do tysięcy zdjęć z biegu. Jest co oglądać, zapraszamy:

przeczytaj więcej
Niższa opłata startowa tylko do 20.03.2017

Wszystkim zainteresowanym przypominamy, że niższa opłata startowa, czyli 35 zł, obowiązuje tylko do 20.03.2017!!!

Finał Pucharu Carbo Asecura – Wyniki

11 listopada w Święto Niepodległości rywalizacja Pucharu CA dobiegła końca. Po ostatnim biegu na najwyższym miejscu podium stanął Mateusz Szubert z Poręby Wielkiej, na drugim Dawid Kiepiela z Jastrzębia-Zdroju, a na trzecim Jarosław Małysz z miejscowości Haźlach. Rywalizację kobiet wygrała Magdalena Mardzyńska z Gilowic, za nią uplasowała się Renata Szwed z Czechowic-Dziedzic, a na trzecim […]

Aktualny Ranking Pucharu CA

W zakładce Puchar CA można już zobaczyć uaktualniony ranking po Biegu Pawłowickim (28.08.2016) . Kolejny przystanek biegowy to Osiek – Bieg na Molo, zapraszamy 15.10.2016 na 10 kilometrów.

Aktualny Ranking Pucharu Carbo Asecura

W zakładce Puchar CA można już zobaczyć uaktualniony ranking . Kolejny przystanek biegowy to Pawłowice, zapraszamy 28.08 na 5 kilometrowy Bieg Pawłowicki.

Zdjęcia z V Carbo Asecura Biegu Pszczyńskiego o Puchar Burmistrza

Prezentujemy linki do galerii zdjęć z naszego biegu. Usiądźcie wygodnie, jest co oglądać:)

Liczenie pieniędzy z akcji charytatywnej zakończone!

Zostały zliczone pieniądze jakie udało się zebrać podczas wczorajszej akcji charytatywnej dla Wiktorka z Wisły Wielkiej.

Pobiegło prawie 700 dzieciaków!!!!

Kolejna edycja Carbo Asecura Biegu Pszczyńskiego o Puchar Burmistrza przeszła do historii. Namiastkę wczorajszych emocji można poczuć oglądając galerie zdjęć, które znajdziecie na naszym profilu facebookowym: https://www.facebook.com/biegpszczynski/

Gdzie zaparkować?

Spodziewamy się jutro dużej ilości przyjezdnych, w dalszej części mapka z parkingami. Przypominamy również, że biuro zawodów jest czynne od 8:30 do 11:00. Do zobaczenia na starcie Drodzy Biegacze:)!!!!!!   Aby zobaczyć mapkę dokładnie, należy otworzyć grafikę w nowej karcie.