• 04 CZERWCA 2017 GODZ. 12:00
  • START: RYNEK / META: PARK PSZCZYŃSKI

Imprezy towarzyszące

 

BIEGI JUNIORSKIE 2017

Zapraszamy wszystkie dzieci, te młodsze i te starsze do udziału w Biegach Juniorskich.

Wszelakie informacje odnośnie odbierania pakietów startowych znajdują się w regulaminie.

W tym roku przygotowaliśmy 800 pakietów na Biegi Juniorskie oraz obowiązkowo medal dla każdego młodego biegacza który ukończy bieg.

Zgłoszeń na Biegi Juniorskie szukajcie w  szkołach powiatu pszczyńskiego oraz w Pszczynie w Biurze Carbo

Asecura S.A. na Placu Targowym 12 (obok 5-10-15).

Wypisane zgłoszenia będzie można „zamienić” na pakiety startowe już od 1.06.2017 (szczegóły w regulaminie).

 

——————————————————————————————————————————————–

Kolejna edycja Carbo Asecura Biegu Pszczyńskiego o Puchar Burmistrza przeszła do historii. Namiastkę wczorajszych emocji można poczuć oglądając galerie zdjęć, które znajdziecie na naszym profilu facebookowym: https://www.facebook.com/biegpszczynski/

W tym roku nie zawiedli również najmłodsi biegacze i młodzież, których wystartowało blisko 700. Wszyscy spisali się na medal (dosłownie i w przenośni), a oto lista tych najszybszych:

GIMNAZJUM – dziewczyny

I – Martyna Zientekzdjęcia_dzieci_2016

II – Maja Wojtylak

III – Marta Szymura

IV – Kornelia Staroń

GIMNAZJUM – chłopcy

I – Dawid Mielke – Cieszyn

II – Mateusz Mola – Pszczyna

III – Błażej Lazarek – Pszczyna

IV – Maciej Ochot – Pszczyna

PRZEDSZKOLAKI – dziewczynki

I – Antosia Wrońska – Tychy

II – Zosia Sokołowicz – Tychy

III – Natalia Czakon – Studzionka

IV – Antosia Dzida – Goczałkowice

PRZEDSZKOLAKI – chłopcy

I – Mateusz Grygier – Pszczyna

II – Marcin Pastuszka – Piasek

III – Tobiasz Kluz – Nawsie (Czechy)

IV – Karol Grygier – Pszczyna

ROCZNIK 2003-2004 – dziewczyny

I – Zuzanna Pala – Łąka

II – Sabina Głąbek – Ćwiklice

III – Roksana Szczypka – Strumień

IV – Sonia Pala – Pszczyna

ROCZNIK 2003-2004 – chłopcy

I – Norbert Hajduk – Mysłowice

II – Kamil Mikołajczyk – Pszczyna

III – Kacper Furtok – Łąka

IV – Mateusz Lasecki – Łąka

ROCZNIK 2005-2006 – dziewczyny

I – Roksana Pastuszka – Kończyce Małe

II – Klaudia Łaś – Czechowice-Dziedzice

III – Kinga Pernes – Pszczyna

IV – Wiktoria Sołtys – Piasek

ROCZNIK 2005-2006 – chłopcy

I – Dawid Urbanek – Pszczyna

II – Maciej Kalisz – Mikołów

III – Robert Jacak – Suszec

IV – Jan Kapera – Pszczyna

ROCZNIK 2007-2009 – dziewczyny

I – Amelia Nowak – Pszczyna

II – Julia Boroń – Tychy

III – Anna Bąk – Piasek

IV – Zuzanna Wrona – Łąka

ROCZNIK 2007-2009 – chłopcy

I – Mateusz Kopczyński – Knurów

II – Robert Sodzawiczny – Czarków

III – Antonii Kokoszka – Pszczyna

IV – Marcel Waleczek – Czarków

ci.

 

Regulamin Biegi Juniorskie 2017

pobierz plik

Zgłoszenie do Biegów Juniorskich

pobierz plik