• 15 SIERPNIA 2021 GODZ. 10:00
    • START: RYNEK / META: PARK PSZCZYŃSKI

Dla biegacza

 

     

Jesteśmy grupą spółek skupionych przy firmie Carbo Asecura SA. Zajmujemy się pośrednictwem i  kompleksową obsługą w zakresie wszelakich ubezpieczeń dla osób indywidualnych, przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Jedna z naszych spółek- CA Sport Broker od lat specjalizuje się w ubezpieczaniu ryzyk związanych ze sportem.

Biegasz, trenujesz, startujesz w zawodach… zapewne obawiasz się ewentualnej kontuzji?

Czy zastanawiasz się ile może kosztować leczenie i jak długa i kosztowna może być rehabilitacja?

Zadbaj o szybkie i profesjonalne leczenie w razie nieszczęśliwego wypadku.

Mamy dla Ciebie odpowiednie programy ubezpieczeniowe !

W naszych programach stawiamy, poza świadczeniem za trwały uszczerbek na zdrowiu, na wysokie świadczenia refundacyjne związane z kosztami leczenia i rehabilitacji oraz pomoc w likwidacji szkód.

Biegamy więc wiemy, że szybki powrót do pełnej sprawności i aktywności jest najważniejszy!

 

Obsługujemy  ryzyka sportowe dla amatorów i sportowców zawodowych

  • Indywidualne roczne ubezpieczenie NNW dla biegaczy-Aktywny Amator. Już od 25 zł miesięcznie!
  • Ubezpieczenie Kosztów leczenia, zdrowotne
  • Ubezpieczenie podróży zagranicznych, podczas których odbywają się zawody sportowe.
  • Ubezpieczenia na życie

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy ofertę.

 

Zadzwoń, napisz…

mj Michalina Jurczyga, tel. 883 379 857, michalinaj@cabroker.pl

 

Dla zainteresowanych: poniżej do pobrania oferta NNW Aktywny Amator

 

Co nas wyróżnia?

Łączymy pracę z pasją…

Bieganie…

Nie tylko organizujemy i wspieramy imprezy sportowe, ale przede wszystkim aktywnie uczestniczymy w nich. Stworzyliśmy nieformalny klub CA Aktywni, którego sympatycy-pracownicy firmy- prawie co tydzień biorą udział w zawodach biegowych. Biegamy uliczne „dyszki” , półmaratony, maratony,  a także górskie ultramaratony.

Praca…

Od lat specjalizujemy się w ubezpieczaniu ryzyk sportowych. Współpracujemy ze związkami sportowymi, klubami, stowarzyszeniami, ośrodkami sportu i rekreacji, indywidualnymi sportowcami, jak również środowiskiem medycznym i naukowym. Analizujemy szczegółowo każdy uraz, jego przyczynę i następstwa, przebieg leczenia, wpływ na karierę czy konsekwencje finansowe. Obserwujemy bieżące wydarzenia i aktualizujemy potrzeby, na bazie których projektujemy programy mające nowoczesną, rozbudowaną konstrukcję, dopasowaną do dyscypliny i stopnia zaawansowania.

Jesteśmy Brokerem Ubezpieczeniowym. Nasza praca polega nie tylko na poszukiwaniu i rekomendowaniu najlepszych rozwiązań ubezpieczeniowych, ale także na wsparciu podczas ewentualnej likwidacji szkód, bieżącej obsłudze ubezpieczeń, monitorowaniu rozliczeń, opłat, kończących się polis.

Dysponujemy całą gamą specjalistycznych programów ubezpieczeniowych opracowanych dla potrzeb sportu, w tym własnymi programami autorskim. W swojej ofercie mamy programy ubezpieczeniowe skierowane nie tylko do organizatorów biegów masowych, biegów górskich, triathlonów, MTB itp. , ale także biegaczy startujących w zawodach.

 

Pobierz ofertę NNW Aktywny Amator

pobierz plik